Dietetyk

Formę na Szczyt buduje się na talerzu, również na nizinach. Jednak w górach, podczas wysiłku, to właśnie prawidłowe odżywienie organizmu może decydować o sukcesie lub porażce. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszego górskiego dietetyka.

Konsultacja żywieniowa

Cena: 199 zł

 

Indywidualna konsultacja z dietetykiem sportowym, przeznaczona dla wszystkich osób chcących poprawić swój stan odżywienia i lepiej przygotować organizm do celów górskich oraz założeń treningowych.

Zalecenia żywieniowe

Cena: 299 zł

 

Usługa przeznaczona dla osób po konsultacji żywieniowej, które chciałby otrzymać zindywidualizowane wytyczne żywieniowe oraz suplementacyjne.

Indywidualny plan żywieniowy

Cena: 399 zł

 

Zindywidualizowane plany żywieniowe są przeznaczone dla wszystkich osób, które chcą odżywiać się wg. szczegółowych wytycznych dietetyka i znacząco wpłynąć na swoje nawyki żywieniowe, wydolność oraz poprawę wyników krwi.

Szkolenie teoretyczne online - żywienie w biegach górskich

Cena: 99 zł

 

Szkolenie przeznaczone dla wszystkich osób trenujących kondycyjnie, które chciałyby poprawić swoje odżywianie i poprawić wyniki sportowe. Szkolenie wniesie do Twojego doświadczenia wiele cennych informacji na temat strategii odżywiania podczas wielogodzinnego wysiłku

Szkolenie teoretyczne online - żywienie w górach

Cena: 99 zł

 

Szkolenie przeznaczone dla osób planujących trekkingi wysokogórskie oraz wyprawy, które chciałyby dowiedzieć się jakie są najlepsze produkty do zabrania na wyprawę, jak odżywiać się podczas akcji górskiej oraz jak zmniejszyć ryzyko choroby wysokogórskiej poprzez odpowiednie żywienie.

Pakiety energetyczne/suplementacyjne

Cena ustalana indywidualnie

 

Usługa skierowana dla grup wyprawowych, agencji turystycznych oraz indywidualnych turystów, którzy chcieliby zabrać na swoją wyprawę wysokiej jakości produkty żywieniowe przygotowane przez dietetyka.

Zabezpieczenie żywieniowe wypraw i podróżników

Cena ustalana indywidualnie

 

Kompletne zabezpieczenie żywieniowe wypraw i podróżników pod względem logistyki żywienia oraz doboru produktów. Przetestowane metody, które sprawdziły się na długich trekkingach i najtrudniejszych wyprawach wysokogórskich.

Opieka dietetyka podczas wyprawy

Cena ustalana indywidualnie

 

Usługa skierowana do firm, grup oraz indywidualnych turystów, którzy chcieliby zadbać o profesjonalne żywienie podczas wyprawy oraz uniknąć problemów żywieniowych związanych z podróżowaniem w kraje o niskim poziomie higieniczno-sanitarnym.

Ocena organizmu przed wyprawą

Cena: 999 zł

    Jako jedyni w kraju specjalizujemy się w ocenie organizmu przed wyprawą       wysokogórską. Sprawdzimy Twój organizm pod względem medycznym,         fizjologicznym oraz wydolnościowym.

Wspieramy amatorów i profesjonalistów,
których łączy pasja do gór.

Napisz do nas!

0