Dietetyk

Formę na Szczyt buduje się na talerzu, również na nizinach. Jednak w górach, podczas wysiłku, to właśnie prawidłowe odżywienie organizmu może decydować o sukcesie lub porażce. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszego górskiego dietetyka.

Konsultacja żywieniowa

Cena: 199 zł

 

Indywidualna konsultacja z dietetykiem sportowym, przeznaczona dla wszystkich osób chcących poprawić swój stan odżywienia i lepiej przygotować organizm do celów górskich oraz założeń treningowych.

Zalecenia żywieniowe

Cena: 299 zł

 

Usługa przeznaczona dla osób po konsultacji żywieniowej, które chciałby otrzymać zindywidualizowane wytyczne żywieniowe oraz suplementacyjne.

Indywidualny plan żywieniowy

Cena: 399 zł

 

Zindywidualizowane plany żywieniowe są przeznaczone dla wszystkich osób, które chcą odżywiać się wg. szczegółowych wytycznych dietetyka i znacząco wpłynąć na swoje nawyki żywieniowe, wydolność oraz poprawę wyników krwi.

Szkolenie teoretyczne online - żywienie w biegach górskich

Cena: 99 zł

 

Szkolenie przeznaczone dla wszystkich osób trenujących kondycyjnie, które chciałyby poprawić swoje odżywianie i poprawić wyniki sportowe. Szkolenie wniesie do Twojego doświadczenia wiele cennych informacji na temat strategii odżywiania podczas wielogodzinnego wysiłku

Pakiety energetyczne/suplementacyjne

Cena ustalana indywidualnie

 

Usługa skierowana dla grup wyprawowych, agencji turystycznych oraz indywidualnych turystów, którzy chcieliby zabrać na swoją wyprawę wysokiej jakości produkty żywieniowe przygotowane przez dietetyka.

Zabezpieczenie żywieniowe wypraw i podróżników

Cena: od 1999zł

 

Kompletne zabezpieczenie żywieniowe wypraw i podróżników pod względem logistyki żywienia oraz doboru produktów. Przetestowane metody, które sprawdziły się na długich trekkingach i najtrudniejszych wyprawach wysokogórskich.

Opieka dietetyka podczas wyprawy

Cena ustalana indywidualnie

 

Usługa skierowana do firm, grup oraz indywidualnych turystów, którzy chcieliby zadbać o profesjonalne żywienie podczas wyprawy oraz uniknąć problemów żywieniowych związanych z podróżowaniem w kraje o niskim poziomie higieniczno-sanitarnym.

Ocena organizmu przed wyprawą

Cena: 999 zł

    Jako jedyni w kraju specjalizujemy się w ocenie organizmu przed wyprawą       wysokogórską. Sprawdzimy Twój organizm pod względem medycznym,         fizjologicznym oraz wydolnościowym.

Wspieramy amatorów i profesjonalistów,
których łączy pasja do gór.

Napisz do nas!

0