Szukasz pomysłu na praktyczny prezent? ​

Nasze vouchery sprawdzą się idealnie!​

Vouchery trening forma na szczyt

Vouchery Formy na Szczyt to świetna okazja na sprawienie radości oraz wsparcie rozwoju i pasji najbliższych!

Oferujemy vouchery na nasze usługi – treningowe, dietetyczne oraz medyczne. Każdy voucher może zostać spersonalizowany na prezent, wystarczy, że napiszesz nam to w uwagach do zamówienia 😉 Ważność voucherów to rok od daty zakupu.

Napisz do nas na adres

Konsultacja treningowa

Przygotowanie kondycyjne do trekkingów czy wypraw powinno być jednym z kluczowych, codziennie podejmowanych kroków, każdego górskiego turysty, wspinacza czy biegacza. Podczas godzinnej konsultacji trenerskiej wraz z trenerem omawiany jest proces przygotowania – jakie kroki wykonać, aby zwiększyć wydolność i sprawność fizyczną, a co za tym idzie szanse osiągnięcia szczytu lub innego górskiego celu.

Konsultacji udzielają nasi trenerzy- Karol lub Emilia

Konsultacja przeznaczona jest dla turystów górskich i wysokogórskich, alpinistów, himalaistów i biegaczy górskich, którzy chcieliby skonsultować przygotowanie oraz założenia treningowe. Konsultacja trenerska jest punktem wyjściowym do stworzenia indywidualnego planu treningowego.

Voucher na konsultację treningową – 199zł

UWAGA! Konsultacja jest również elementem planu treningowego, więc jeśli zdecydowałeś się na voucher na plan treningowy, to ten nie jest Ci już potrzebny 😉

Vouchery trening konsultacja forma na szczyt

Indywidualne plany treningowe

Dbanie o zdrowie i kondycję to codzienność dla ludzi gór – biegaczy, wspinaczy i alpinistów. Połączenie konsultacji z planami treningowymi pozwoli przełożyć wiedzę na praktyczne działanie. Podczas godzinnej konsultacji trener przeprowadza obszerny wywiad i ustala założenia treningowe, które realizowane są za pomocą indywidualnego planu treningowego, dostosowanego do możliwości i dyspozycyjności podopiecznego.

Plany układają nasi trenerzy: Karol lub Emilia

Plan przygotowuje do konkretnego celu górskiego lub biegowego, jest regularnie podsumowywany w czasie konsultacji z trenerem, omawiany jest progres treningowy oraz kolejne wyzwania – przeznaczony jest dla turystów górskich i wysokogórskich, alpinistów, himalaistów i biegaczy górskich.

Voucher na plan treningowy Standard – 490zł
Voucher Mountain obejmuje miesiąc współpracy z trenerem z konsultacjami podsumowującymi raz na dwa tygodnie.

Voucher na plan treningowy Premium –  690zł
Voucher Summit obejmuje miesiąc współpracy z trenerem z konsultacjami podsumowującymi raz na tydzień.

Jeśli jesteś zainteresowany voucherem, napisz do nas!