Szukasz pomysłu na praktyczny prezent?

Poznaj Vouchery

Vouchery Formy na Szczyt to świetna okazja na sprawienie radości oraz wsparcie rozwoju i pasji najbliższych!

Do każdego zamówionego przez Ciebie kuponu podchodzimy indywidualnie i tworzymy go na zamówienie i przede wszystkim z uwzględnieniem potrzeb osoby zainteresowanej. Dzięki temu prezent może zostać w pełni spersonalizowany. Aby ustalić szczegóły zapraszamy do kontaktu!

Napisz do nas na adres

Konsultacja treningowa

Przygotowanie kondycyjne do trekkingów czy wypraw powinno być jednym z kluczowych, codziennie podejmowanych kroków, każdego górskiego turysty, wspinacza czy biegacza. Podczas godzinnej konsultacji trenerskiej wraz z trenerem omawiany jest proces przygotowania - jakie kroki wykonać, aby zwiększyć wydolność i sprawność fizyczną, a co za tym idzie szanse osiągnięcia szczytu lub innego górskiego celu.

Konsultacji udzielają nasi trenerzy - Nina i Karol.

Konsultacja przeznaczona jest dla turystów górskich i wysokogórskich, alpinistów, himalaistów i biegaczy górskich, którzy chcieliby skonsultować przygotowanie oraz założenia treningowe. Konsultacja trenerska jest punktem wyjściowym do stworzenia indywidualnego planu treningowego.

Konsultacja treningowa i indywidualny plan treningowy

Dbanie o zdrowie i kondycję to codzienność dla ludzi gór - biegaczy, wspinaczy i alpinistów. Połączenie konsultacji z planami treningowymi pozwoli przełożyć wiedzę na praktyczne działanie. Podczas godzinnej konsultacji trener przeprowadza obszerny wywiad i ustala założenia treningowe, które realizowane są za pomocą indywidualnego planu treningowego, dostosowanego do możliwości i dyspozycyjności podopiecznego.

Konsultacji udzielają nasi trenerzy - Nina i Karol.

Plan przygotowuje do konkretnego celu górskiego lub biegowego, jest regularnie podsumowywany w czasie konsultacji z trenerem, omawiany jest progres treningowy oraz kolejne wyzwania - przeznaczony jest dla turystów górskich i wysokogórskich, alpinistów, himalaistów i biegaczy górskich.

Jeśli jesteś zainteresowany voucherem, napisz do nas!

0