Szkolenie z psychologii sportu – Powyżej gór

67,00 

W ramach szkolenia otrzymasz:

Odkryj potęgę psychologii sportu w górach i zdobądź umiejętności, które pomogą Ci osiągnąć sukces jako amator wspinaczki górskiej i trekkingu.

Nasz wideoporadnik jest dedykowany wszystkim pasjonatom turystyki górskiej, na każdym poziomie doświadczenia.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym trekkersem, czy doświadczoną alpinistką, ten wideoporadnik dostarczy Ci cennych wskazówek i informacji, aby cieszyć się bezpiecznym i satysfakcjonującym doświadczeniem gór.

67,00 

O prowadzącym

Karol Rucikowski, dyplomowany psycholog sportu i absolwent Uniwersytetu SWPS w Warszawie, od ponad 5 lat współpracuje z zawodnikami na różnym poziomie zaawansowania.

Doświadczenie, które zdobył w górach oraz uczestnicząc w przygotowaniach zawodników do Igrzysk Paraolimpijskich TOKIO 2021, przeniesie teraz na Ciebie w formie tego inspirującego szkolenia.

Karol to nie tylko doświadczony psycholog, ale także zapalony miłośnik gór. Jego pasja do zdobywania szczytów i wspinaczki przekłada się na unikalne podejście do psychologii sportu.

Zdobył wiele górskich szczytów, w tym kilka czterotysięczników Alpejskich, dzięki czemu rozumie doskonale wyzwania psychiczne, jakie czekają na Ciebie w górach.

Dzięki temu szkoleniu odkryjesz swoje możliwości, pokonasz przeszkody i wykorzystasz moc swojego umysłu do osiągania sportowych celów w górach.

Karol Rucikowski - psycholog sportu

Ucz się skąd chcesz, kiedy chcesz – z naszym szkoleniem na profesjonalnej platformie edukacyjnej.

Lista lekcji naszego kursu

Przygotuj się na niezapomniane przygody w górach i zdobądź wiedzę psychologiczną, która pozwoli Ci pokonać własne ograniczenia

Lekcja 1

Przygotowanie sprzętu:

Lekcja, w której Karol mówi o tym, jak zaplanować listę i pakowanie sprzętu, tak aby już na etapie przygotowań zadbać o logistykę i zminimalizować stres związany z posiadaniem niezbędnych rzeczy w górach.

01

02

Lekcja 2

Przygotowanie do wyjścia:

Lekcja, w której Karol mówi o tym, jak zaplanować listę i pakowanie sprzętu, tak aby już na etapie przygotowań zadbać o logistykę i zminimalizować stres związany z posiadaniem niezbędnych rzeczy w górach.

03

Lekcja 3

Planowanie trasy

Posłuchasz o tym, dlaczego warto zaplanować wcześniej trasę i uczciwie ocenić swoje możliwości, aby ją pokonać. Jaka technika będzie najbardziej pomocna, aby radzić sobie z trudnymi momentami.

04

Lekcja 4

Szkolenie i trening:

W tej lekcji usłyszysz jak ważnym aspektem w kontekście pewności siebie i czerpania satysfakcji z górskiej wyprawy jest zdobycie odpowiedniej wiedzy oraz przygotowanie swojego ciała dzięki treningowi

05

Lekcja 5

Relacja z bliskimi:

Odkryjesz, jak utrzymać równowagę między swoją pasją do gór a relacjami z bliskimi. Dowiesz się jak z nimi o tym rozmawiać.

06

Lekcja 6

Ustalenie jasnego celu:

Nauczysz się określać realistyczne cele i dbać o motywacje, które będą napędzać Cię do działania i pozwolą Ci osiągnąć sukces w górach.

07

Lekcja 7

A co jeśli?

W tej lekcji zapoznasz się ze strategiami radzenia sobie w trudnych sytuacjach i kryzysach, które mogą wystąpić podczas wspinaczki górskiej i trekkingu.

08

Lekcja 8

Etap podróży:

Poznasz psychologiczne aspekty etapów podróży w górach, takie jak entuzjazm na początku, zmęczenie w trakcie i satysfakcja po dotarciu na szczyt.

09

Lekcja 9

Aklimatyzacja:

Dowiesz się, jak aklimatyzacja może wpłynąć na Twój komfort psychiczny oraz poziom Twoich morali.

10

Lekcja 10

Biwak:

Dowiesz się, czego możesz doświadczyć w nocy przed atakiem szczytowym bądź wyjściem na trudny szlak w góry i jak możesz wykorzystać swoją mentalność, aby wspierała Cię w najważniejszych momentach.

11

Lekcja 11

Atak szczytowy:

Odkryjesz strategie psychologiczne, które pomogą Ci przezwyciężyć trudności podczas ataku szczytowego i utrzymać wytrwałość w dążeniu do celu.

12

Lekcja 12

Droga na szczyt:

Poznasz techniki mentalne, które pomogą Ci zachować koncentrację i motywację na długich odcinkach drogi na szczyt.

13

Lekcja 13

Wejście lub odwrót:

Nauczysz się podejmować mądre decyzje dotyczące kontynuowania wspinaczki lub odwrotu, opierając się na swoim doświadczeniu, warunkach atmosferycznych i ocenie ryzyka.

14

Lekcja 14

Koncentracja na zejściu:

Odkryjesz znaczenie utrzymania skupienia i ostrożności podczas zejścia z góry, aby uniknąć błędów i zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo.

15

Lekcja 15

Po powrocie:

Zyskasz wiedzę na temat tego co warto zrobić, gdy już wrócisz z wyprawy i jak może to zaprocentować przy kolejnych górskich wyzwaniach.

Przygotuj się na niezapomniane przygody w górach i zdobądź wiedzę psychologiczną, która pozwoli Ci pokonać własne ograniczenia.

Zakup nasz wideoporadnik “Psychologia sportu w górach” i zacznij odnosić sukcesy i, niezależnie od swojego poziomu zaawansowania. Rozwijaj swoje umiejętności, zwiększ pewność siebie i ciesz się każdym krokiem na szlaku. Nie zwlekaj, dołącz do nas już dziś i zdobądź przewagę psychologiczną w górach!

Wszystkie prawa zastrzeżone.