WSPIERAMY CIĘ W DRODZE NA SZCZYT

Konsultacja wyprawowa

Przed Tobą górskie wyzwanie i chcesz się do niego przygotować najlepiej jak to możliwe? Sam trening nie wystarczy – odpowiednia dieta pomoże Ci osiągnąć cel jednocześnie dbając o Twoje zdrowie.

BLOG: Żywienie w górach wysokich.

Dla kogo jest konsultacja wyprawowa

Konsultacja wyprawowa ma pomóc Ci w zaplanowaniu odżywiania podczas większych górskich wyzwań, takich jak m.in.: wyprawa wysokogórska, szlak długodystansowy, wyprawa zimowa. Nasza dietetyczka przeanalizuje Twoją dotychczasową dietę oraz wyniki badań i nakieruje Cię na co powinieneś/powinnaś zwrócić uwagę podczas przygotowań oraz podczas samego wyzwania.

Co wyróżnia dietetyczki sportowe w Formie na Szczyt od innych dietetyków

Nasze dietetyczki, posiadają nie tylko wysoki poziom wiedzy, ale przede wszystkim są bardzo doświadczone. Współpracowały z zawodnikami należącymi do kadr narodowych związków sportowych oraz setkami amatorów-miłośników sportu.

Zarówno Marta, jak i Ewa są absolwentkami kierunku dietetyka na uniwersytetach medycznych, pracują ze sportowcami i wykładają na uczelniach wyższych, kształcąc studentów. Dodatkowo obie posiadają doświadczenie górskie pod kątem wspinaczki, sportów wytrzymałościowych oraz środowiska wysokogórskiego.

3 najmocniejsze strony naszych dietetyczek to:

Dla kogo są nasze usługi dietetyczne

Nasze usługi są skierowane dla pasjonatów gór, niezależnie od stopnia zaawansowania. Większość naszych klientów to osoby, które mają już jakieś doświadczenie górskie lub sportowe, ale chcą wyeliminować wcześniej popełniane błędy bądź zrobić kolejny świadomy krok w kierunku swojej górskiej pasji lub poprawić swoje wyniki. Część naszych klientów to osoby, które jadą pierwszy raz w góry lub biorą udział w pierwszym biegu górskim i chcą zadbać o żywienie podczas aktywności i zwiększyć swoje szanse na sukces.

BLOG: Żywienie w górach wysokich.

Dowiedz się więcej o konsultacji wyprawowej

Konsultacja wyprawowa

Konsultacja dla osób przygotowujących się do realizacji wyprawy wysokogórskiej, szlaku długodystansowego itp. Opisz nam do czego się przygotowujesz w ankiecie zgłoszeniowej.

Konsultacja zawiera:

  • analizę kwestionariusza żywieniowego oraz dzienniczka żywieniowego z 3 dni (wszystko wcześniej otrzymasz na maila wraz z instrukcją wypełnienia),
  • analizę wyników badań pod kątem żywieniowym (listę niezbędnych badań również wcześniej otrzymasz drogą mailową),
  • specjalistyczne wskazówki dotyczące zmian w żywieniu i suplementacji ukierunkowane na rodzaj Twojej aktywności,
  • Mail z informacjami na temat suplementacji oraz dodatkowymi informacjami – po konsultacji,
  • PDF “Ogólne zasady odżywiania” – po konsultacji.

Czas trwania: 75 minut
Cena: 299 zł

Nawodnienie to podstawa

Nasze specjalistki

marta-kwadrat

Marta Naczyk

Dietetyk sportowy
dietetyk sportowy w Formie na Szczyt, łączący pasję do górskich wyzwań wraz z logistyką żywieniową. Zajmuje się żywieniem osób, które przygotowują się do wypraw wysokogórskich, polarnych, szlaków długodystansowych, wspinają się, uprawiają narciarstwo/skialpinizm i sport wytrzymałościowe (biegi ultra, kolarstwo, triathlon). Pracownik Zakładu Biochemii Żywienia Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, przez kilka lat szkoleniowiec Kadry Himalaistów PZA, odpowiedzialna za zaplecze żywieniowe wyprawy oraz opiekę dietetyczną Narodowej Zimowej Wyprawy na K2 2017-2018. Jesteśmy nie tylko teoretykami! Poza wspieraniem żywieniowo swoich podopiecznych Marta niejednokrotnie staje na podium w biegach górskich, zawodach rowerowych i triathlonie.
ewa-kwadrat

Ewa Karpęcka-Gałka

Dietetyk kliniczny i sportowy
dietetyk sportowy i kliniczny, doktorantka na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, autorka publikacji naukowych i popularnonaukowych nt. żywienia w sporcie, prelegentka na festiwalach górskich i wspinaczkowych, miłośniczka wspinaczki i gór. Ukończyła studia inżynierskie i magisterskie na UR w Krakowie, a następnie na SWSM w Katowicach, poszerzając wiedzę z technologii żywności i żywienia człowieka o dietetykę kliniczną. Zajmuje się dostosowaniem żywienia do planu treningowego, a także dietoterapią w jednostkach chorobowych. Współpracuje przede wszystkim ze wspinaczami sportowymi i alpinistami, biegaczami, kolarzami i reprezentantami większości dyscyplin sportowych zarówno na poziomie amatorskim, jak i profesjonalnym. Podstawą współpracy z podopiecznymi jest dla niej nauka tworzenia prostych, smacznych i dobrze zbilansowanych posiłków, stopniowa zmiana nawyków żywieniowych oraz wykorzystanie praktycznych rozwiązań w oparciu o najnowsze badania naukowe. W lecie na pewno spotkacie ją wspinającą się w skałach, w Tatrach lub innych górach.

Mamy nadzieję, że spodobała Ci się nasza oferta i widzisz potencjalną wartość we współpracy. Chętnie wesprzemy Cię w realizacji Twojej górskiej pasji.  Jeśli chcesz rozpocząć z nami współpracę zgłoś się przez ankietę. 

Jeśli nie wiesz czy zaproponowane przez nas rozwiązania trafiają w Twoje potrzeby, zostaw nam do siebie namiar przez ankietę powyżej lub napisz do nas. Chętnie porozmawiamy z Tobą na temat tego jak może wyglądać Twoje przygotowanie treningowe do biegów górskich.  Współpracujemy z osobami z różnymi potrzebami, będącymi w różnym wieku. Rozumiemy, też że możesz mieć pytania i wątpliwości. Jesteśmy otwarci na rozmowę- oddzwonimy lub napiszemy do Ciebie po wypełnieniu ankiety 🙂

Wszystkie prawa zastrzeżone.