WSPIERAMY CIĘ W DRODZE NA SZCZYT

Konsultacje dodatkowe

Jeśli jesteś już w trakcie współpracy z jedną z naszych dietetyczek i chcesz skontrolować swoje postępy lub rozszerzyć współprace o kolejne działania – ta konsultacja jest właśnie dla Ciebie.

Posiadamy w swojej ofercie dwa rodzaje konsultacji - dostosowane do Twoich potrzeb

Konsultacja kontrolna

Konsultacja dla osób, które chcą skontrolować swoje postępy, przeanalizować efekty pracy z planem żywieniowym oraz ustalić dalszy plan działania. 

Konsultacja zawiera:

  • podsumowanie działań z planem żywieniowym,
  • przeanalizowanie zmian, które się wydarzyły podczas współpracy,
  • wyciągnięcie wniosków i zaplanowanie dalszych działań.

Czas trwania: 45 minut
Cena: 149 zł

Konsultacja uzupełniająca

Konsultacja dla osób, które skorzystały już z konsultacji podstawowej i chcą rozszerzyć swoją współpracę o plan żywieniowy.

Konsultacja zawiera:

  • analizę kwestionariusza żywieniowego (który wcześniej otrzymasz na maila wraz z instrukcją wypełnienia),
  • analizę wyników badań pod kątem żywieniowym (listę niezbędnych badań również wcześniej otrzymasz drogą mailową),
  • specjalistyczne wskazówki dotyczące zmian w żywieniu i suplementacji ukierunkowane na rodzaj Twojej aktywności,
  • Mail z informacjami na temat suplementacji oraz dodatkowymi informacjami – po konsultacji.

Czas trwania: 45 minut
Cena: 149 zł

Nasze specjalistki

marta-kwadrat

Marta Naczyk

Dietetyk sportowy
dietetyk sportowy w Formie na Szczyt, łączący pasję do górskich wyzwań wraz z logistyką żywieniową. Zajmuje się żywieniem osób, które przygotowują się do wypraw wysokogórskich, polarnych, szlaków długodystansowych, wspinają się, uprawiają narciarstwo/skialpinizm i sport wytrzymałościowe (biegi ultra, kolarstwo, triathlon). Pracownik Zakładu Biochemii Żywienia Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, przez kilka lat szkoleniowiec Kadry Himalaistów PZA, odpowiedzialna za zaplecze żywieniowe wyprawy oraz opiekę dietetyczną Narodowej Zimowej Wyprawy na K2 2017-2018. Jesteśmy nie tylko teoretykami! Poza wspieraniem żywieniowo swoich podopiecznych Marta niejednokrotnie staje na podium w biegach górskich, zawodach rowerowych i triathlonie.
ewa-kwadrat

Ewa Karpęcka-Gałka

Dietetyk kliniczny i sportowy
dietetyk sportowy i kliniczny, doktorantka na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, autorka publikacji naukowych i popularnonaukowych nt. żywienia w sporcie, prelegentka na festiwalach górskich i wspinaczkowych, miłośniczka wspinaczki i gór. Ukończyła studia inżynierskie i magisterskie na UR w Krakowie, a następnie na SWSM w Katowicach, poszerzając wiedzę z technologii żywności i żywienia człowieka o dietetykę kliniczną. Zajmuje się dostosowaniem żywienia do planu treningowego, a także dietoterapią w jednostkach chorobowych. Współpracuje przede wszystkim ze wspinaczami sportowymi i alpinistami, biegaczami, kolarzami i reprezentantami większości dyscyplin sportowych zarówno na poziomie amatorskim, jak i profesjonalnym. Podstawą współpracy z podopiecznymi jest dla niej nauka tworzenia prostych, smacznych i dobrze zbilansowanych posiłków, stopniowa zmiana nawyków żywieniowych oraz wykorzystanie praktycznych rozwiązań w oparciu o najnowsze badania naukowe. W lecie na pewno spotkacie ją wspinającą się w skałach, w Tatrach lub innych górach.

Mamy nadzieję, że spodobała Ci się nasza oferta i widzisz potencjalną wartość we współpracy. Chętnie wesprzemy Cię w poprawie Twoich nawyków żywieniowych.  Jeśli chcesz rozpocząć z nami współpracę zgłoś się przez ankietę. 

Jeśli nie wiesz czy zaproponowane przez nas rozwiązania trafiają w Twoje potrzeby, zostaw nam do siebie namiar przez ankietę powyżej lub napisz do nas. Chętnie porozmawiamy z Tobą na temat tego jak może wyglądać Twoja  współpraca z dietetykiem.  Współpracujemy z osobami z różnymi potrzebami, będącymi w różnym wieku. Rozumiemy, też że możesz mieć pytania i wątpliwości. Jesteśmy otwarci na rozmowę – oddzwonimy lub napiszemy do Ciebie po wypełnieniu ankiety 🙂

Wszystkie prawa zastrzeżone.