DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYM ZESPOLE!

POZNAJ NAS!

 
 

Jesteśmy grupą specjalistów, których połączyła pasja i miłość do gór. Od wielu lat jesteśmy związani z górami  zawodowo, przygotowując miłośników gór do bezpiecznego i skutecznego zdobywania szczytów. Pomagamy przygotować się do górskich celów – od Tatr po Himalaje.

 

Z naszej wiedzy i doświadczenia skorzystało już ponad 4000 osób, w tym  członkowie klubów wysokogórskich, himalaiści kadry narodowej, ratownicy górscy oraz turyści, chcący zacząć swoją przygodę z górami. Mamy nadzieję, że również Tobie będziemy mogli pomóc, w realizacji Twojego górskiego celu 🙂

Nasz Zespół

SPECJALIŚCI

Karol Hennig - trener Forma na Szczyt

Karol Hennig – założyciel i pomysłodawca Formy na Szczyt. W naszym teamie pełni funkcję trenera, specjalizującego się w przygotowaniu wydolnościowym i treningowym do wypraw górskich. Przygotowywał m.in członków Narodowej Zimowej Wyprawy na K2 2017/2018. Ukończył AWF w Poznaniu, gdzie przeprowadził badania z udziałem alpinistów, które zostały opublikowane w High Altitude Medicine & Biology – prestiżowym czasopiśmie dot. medycyny i fizjologii wysokogórskiej. Jest wielkim miłośnikiem wspinaczki górskiej i sportowej.

Marta Naczyk - dietetyk Forma na Szczyt

Marta Naczyk – dietetyk sportowy w zespole Forma na Szczyt, łączący pasję do górskich wyzwań wraz z logistyką żywieniową. Zajmuje się żywieniem osób, które przygotowują się do wypraw wysokogórskich, wspinają się i uprawiają sporty wytrzymałościowe (biegi ultra, kolarstwo, triathlon). Pracownik Zakładu Biochemii Żywienia Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, szkoleniowiec Kadry Himalaistów PZA, odpowiedzialna za zaplecze żywieniowe wyprawy oraz opiekę dietetyczną Narodowej Zimowej Wyprawy na K2 2017-2018.

Emilia Włodkowska - trenerka Forma na Szczyt

Emilia Włodkowska –  trenerka w naszym zespole. Absolwentka Gdańskiego AWFu, fizjoterapeutka, trenerka przygotowania motorycznego. Na co dzień zajmuję się głównie problemami układu ruchu, ortopedią urazową oraz prewencją kontuzji. Opiekuję się sportowcami zawodowymi oraz amatorami. Pracowała z kadrą narodową kanadyjkarek juniorek, zawodniczkami klasy mistrzowskiej gimnastyki sportowej, tenisistami, lekkoatletami, triathlonistami, piłkarzami oraz siatkarzami. W górach jest o każdej porze roku, czy to w skale czy w lodzie.

Sebastian Białobrzeski - trener biegania Forma na Szczyt

Sebastian Białobrzeski – trener biegania w naszym teamie. Związany ze sportem i bieganiem od dziecka. Od 2009 cenne doświadczenie zdobywał na AWF w Poznaniu, które ukończył z wyróżnieniem. Od 11 lat trener przygotowania fizycznego w klubie sportowym City Zen Poznań. Jego najmocniejszą stroną są biegi ultramaratońskie. Obecnie jest też trenerem piłki nożnej i nauczycielem Wychowania Fizycznego w Szkole Podstawowej, a także trenerem Przygotowania Fizycznego.  Sebastian może pochwalić się biegowymi sukcesami zarówno w swoim wykonaniu jak i sukcesami podopiecznych – obecnie współpracuje z najlepszymi ultramaratończykami na  świecie.

Szymon Owca - trener Forma na Szczyt

Szymon Owca – trener przygotowania wydolnościo-wego i motorycznego, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum na kierunku fizjoterapia. Współpracuje (zarówno trenersko jak i fizjoterapeutycznie) z zawodnikami skialpinizmu, biegów górskich oraz wspinaczami, a także przygotowuje uczestników wypraw wysokogórskich. Szymon w naszym zespole jest najbardziej multidyscyplinarnym trenerem. Posiada doświadczenie i  wiedzę z zakresu treningu do wypraw i trekkingów, skialpinizmu, narciarstwa zjazdowego, treningu kolarskiego, biegowego i wspinaczkowego.

Karol Rucikowski - psycholog sportowy Forma na Szczyt

Karol Rucikowski – absolwent studiów magisterskich na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz dyplomowany psycholog sportu. Współpracuje ze sportowcami na różnym poziomie zaawansowania od ponad 5 lat. Współpracuje z Polskim Związkiem Paraolimpijskim, brał udział w przygotowaniach zawodników kadry Polski do Igrzysk Paraolimpijskich TOKIO 2021. Najbardziej lubi samotnie przemierzać i zdobywać szczyty polskich i słowackich Tatr. Jego marzeniem jest zdobycie Matterhornu, ale też chętnie zapuściłby się w rejony Patagonii. Wielką radość sprawia mu wspinaczka  i pokonywanie kolejnych problemów boulderowych. 

sławek_szlagowski_ivbv_guide

 Sławek Szlagowski – wspina się i aktywnie działa w górach oraz skałach od 15 lat. Od czterech lat jest instruktorem wspinaczki skalnej Polskiego Związku Alpinizmu. Spędził również kilka zim jeżdżąc i ucząc jazdy na nartach. Szkoląc ludzi stara się, zarażać ich pasją do gór oraz pokazywać jak z nich korzystać w bezpieczny sposób. Od 2021 roku jest międzynarodowym przewodnikiem wysokogórskim IVBV. W naszym teamie spotkasz go podczas obozów alpejskich i wspinaczkowo – trekkingowych. 

KONTAKT Z KLIENTEM – LOGISTYKA – MARKETING

Izabela Obidowska - marketing Forma na Szczyt

Iza Obidowska – w naszej firmie zajmuje się komunikacją w social mediach oraz działaniami promocyjnymi. Podróżuje, autostopowała po Europie i współorganizowała eventy oraz działania organizacji studenckich.  Stale rozwija swoją pasję górską. Mimo, że długo nie lubiła się ze sportem, to dzięki górom mocno się to zmieniło i teraz jest wielką fanką trekkingów oraz odkrywania nowych miejsc. Dodatkowo interesuje się fotografią oraz grafiką.

Jadzia Minksztym - kontakt z klientem Forma na Szczyt

Jadzia Minksztym – wsparcie zespołu, grafik i obsługa klienta. Od najmłodszych lat zaangażowana w harcerstwo. Trenuje biegi, wspina się sportowo, a od niedawna rozpoczęła przygodę z alpinizmem. W naszej firmie zajmuje się organizacją pracy zespołu, kontaktem z klientami oraz zarządzaniem procesami. Lubi dobre filmy i książki. Pasjonuje się fotografią i grafiką.