DIETETYKA SPORTOWA

Plan żywieniowy

Dopasowany indywidualnie plan żywieniowy opiera się na omawianym podczas konsultacji kwestionariuszu żywieniowym oraz wynikach zleconych wcześniej badań. Jest dostosowany do fizjologii organizmu, celów treningowych oraz możliwości realizacji. Przekłada wiedzę teoretyczną na praktykę i pozwala Ci od razu, łatwo i smacznie wprowadzić zmiany w życie. Pomaga osiągnąć wyznaczone cele (zmiana nawyków żywieniowych, przygotowanie do wyprawy, redukcja tkanki tłuszczowej, budowa masy mięśniowej, wsparcie choroby dietozależnej, eliminacja dolegliwości żołądkowo-jelitowych). 

W ramach planu żywieniowego otrzymujesz: 

  • Dwa 7-dniowe jadłospisy, czyli zestawy posiłków z przepisami oraz listą zakupową (do powtarzania), mogą być albo luźną propozycją do modyfikacji lub uzupełnieniem do bieżącego planu treningowego.
  • Dodatkowe zalecenia z interpretacją wyników krwi oraz wskazówkami edukacyjnymi.
  • Kontrolę postępów w trakcie realizacji (poprzez WhatsApp/telefon).
Plan żywieniowy przygotowany przez dietetyk Martę Naczyk

Cena:
449zł – plan żywieniowy

Umów się wysyłając maila na: kontakt@formanaszczyt.pl

Jak skorzystać warunkiem rozpoczęcia indywidualnego planu żywieniowego jest odbycie konsultacji żywieniowej.

Dietetyk w Formie na Szczyt:

Marta Naczyk – dietetyk sportowy w zespole Forma na Szczyt, łączący pasję do górskich wyzwań wraz z logistyką żywieniową. Zajmuje się żywieniem osób, które przygotowują się do wypraw wysokogórskich, wspinają się i uprawiają sporty wytrzymałościowe (biegi ultra, kolarstwo, triathlon). Pracownik Zakładu Biochemii Żywienia Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, szkoleniowiec Kadry Himalaistów PZA, odpowiedzialna za zaplecze żywieniowe wyprawy oraz opiekę dietetyczną Narodowej Zimowej Wyprawy na K2 2017-2018.