Trening

Wysoka wydolność i sprawny układ ruchu, to klucz do efektywnego i szybkiego zdobywania górskich szczytów. Zadbaj o swoją formę pod okiem doświadczonych trenerów.

FORMA W GÓRY - TRENING WZMACNIAJĄCY ONLINE

Cena: 29 zł

 

Transmisja szkoleniowa, podczas której uczestnicy będą wykonywać trening wzmacniający ukierunkowany na poprawę formy w górach.

Konsultacja treningowa

Cena: od 149 zł

 

Konsultacja dedykowana dla wszystkich osób chcących przygotować się kondycyjnie do celów sportowych i górskich. Dzięki konsultacji otrzymasz zindywidualizowane informacje dotyczące tego jak trenować, zwiększyć wydolność oraz jak zmniejszyć ryzyko kontuzji w górach.

Indywidualne plany treningowe

Cena: od 399 zł

 

Trenuj pod okiem trenera. Nasze plany dedykowane są dla wszystkich osób pragnących przygotować się do biegów górskich, trekkingów oraz wypraw wysokogórskich. Plany są ustalane na podstawie konsultacji treningowej na okres miesiąca, co 7-10 dni, indywidualnie dla każdej osoby.

Szkolenie - Prewencja kontuzji i trening uzupełniający we wspinaczce sportowej

 

Warszawa/Poznań
Cena: 199zł

Szkolenie przeznaczone dla wszystkich osób, które chcą zmniejszyć ryzyko powstania kontuzji i zwiększyć swój poziom sportowy we wspinaczce.

Trening z pulsometrem - świadome budowanie wydolności organizmu

en

 

Cena: 99 zł

Szkolenie skierowane do osób, którym zależy na zdrowym i optymalnie dopasowanym treningu wydolnościowym. Omówione zostaną najważniejsze zasady treningu wydolnościowego na nizinach oraz w warunkach górskich.

Szkolenie teoretyczne online - Trening przed wyprawą

Cena: od 99 zł

Szkolenie przeznaczone dla osób planujących trekkingi i wyprawy górskie, które chciałby poprawić swoją kondycję oraz sprawność układu ruchu. Zdobędziesz dużą dawkę wiedzy, która pozwoli Ci samodzielnie przygotować  się kondycyjnie do wyjazdu w góry. 

Obóz szkoleniowo-treningowy w górach

1099/1199zł

 

Nasze obozy to ogromna dawka wiedzy i treningi w pięknej scenerii gór. Dowiedz się więcej na temat naszego obozu w Tatrach.

Ocena organizmu przed trekkingiem lub wyprawą

Cena: 999zł

Jako jedyni w kraju specjalizujemy się w ocenie organizmu przed wyprawą wysokogórską. Sprawdzimy Twój organizm pod względem medycznym, fizjologicznym oraz wydolnościowym.

Wspieramy amatorów i profesjonalistów,
których łączy pasja do gór.

Napisz do nas!

0