WSPIERAMY CIĘ W DRODZE NA SZCZYT

Szturm dieta

Szturm dieta, czyli wyprawowe pakiety energetyczne/suplementacyjne to specjalna, spersonalizowana oferta dla alpinistów, himalaistów i wspinaczy.

Jeśli potrzebujesz wsparcia dietetyka w przygotowaniu zapasów wyprawowych – ta oferta jest dla Ciebie.

Szturm dieta przygotowania przez dietetyk Martę Naczyk

Czym są pakiety energetyczne/suplementacyjne?

Pakiet energetyczny/suplementacyjny przygotowany przez dietetyka zawiera produkty przeznaczone do spożywania w trakcie trekkingu, bądź wspinaczki. W skład pakietu wchodzą przekąski energetyczne, regeneracyjne oraz preparaty nawadniające. Wszystko jest skomponowane w zależności od możliwości wagowych, indywidualnego zapotrzebowania, preferencji oraz specyfiki żywienia w warunkach wysokogórskich. Każdy pakiet jest opisany i spakowany w poręczne opakowanie. Do pakietu dołączona jest zalaminowana instrukcja z zasadami korzystania z poszczególnych produktów. Istnieje możliwość podzielenia zestawów na poszczególne warianty wysokościowe oraz stworzenia zestawów wspierających regenerację i procesy aklimatyzacyjne.

Co otrzymujesz w ramach "szturm diety"?

 • Poradę jakie produkty na daną wyprawę należy zabrać.
 • Przesyłkę pocztową zawierającą zestaw gotowych pakietów energetycznych/suplementacyjnych w ilości zależnej od zamówienia.
 • Instrukcję obsługi korzystania z produktów zawartych w pakietach.
 • Zniżki na zakupy u naszych partnerów.

Co zyskujesz korzystając ze "szturm diety"?

 • Przemyślana logistyka żywienia w trakcie wyjść, łatwe i poręczne opakowanie.
 • Pakiet zawsze leży gotowy do schowania do plecaka i użycia w trakcie akcji górskiej oraz bezpośrednio po niej, aby przyspieszyć procesy regeneracji.
 • Korzystanie z pakietu w trakcie aktywności górskiej ma oddalić moment zmęczenia i pozwolić zachować skupienie w najbardziej kluczowych momentach (bezpieczeństwo).
 • Zniwelowanie nawarstwiającego się zmęczenia i problemów z regeneracją, zwłaszcza kumulujących się w dniu ataku szczytowego.
 • Zestawy są zróżnicowane pod względem smaku, konsystencji i rodzaju produktu – zawsze masz wybór, aczkolwiek przeważają te rozwiązania, które najczęściej sprawdzały się podczas wielu wypraw i wyjazdów.
 • Bogactwo witamin, mikroelementów i substancji bioaktywnych wspierających organizm w trakcie wysiłku i w trakcie regeneracji pomiędzy wyjściami.
 • Odpowiednio zaplanowany schemat żywienia i nawodnienia zmniejsza ryzyko choroby wysokościowej i przybliży Cię do osiągnięcia założonego celu.
 • Oszczędność czasu przed wyjazdem.
 • Oszczędność pieniędzy poprzez zniżkowe zakupy produktów do pakietów u naszych partnerów
BLOG: Żywienie w górach wysokich.

Szczegóły usługi:

Cena:
Koszt pakietu energetycznego to koszt przygotowania oraz koszt produktów. Wycena indywidualna, cena uzależniona jest od rodzaju, celu i czasu trwania wyprawy. Warunkiem przygotowania pakietów jest odbycie konsultacji dietetycznej PREMIUM. Minimalne zamówienie to 5 pakietów.

Usługa przeznaczona dla:
agencji turystycznych, firm organizujących trekkingi i wyprawy wysokogórskie; dla grup trekkingowych lub wyprawowych; dla indywidualnych klientów  – turystów wysokogórskich, alpinistów, himalaistów, biegaczy górskich.

Wyślij maila na:
kontakt@formanaszczyt.pl i opisz w nim planowane przedsięwzięcie.

Usługa jest realizowana przez:​

marta-kwadrat

Marta Naczyk

Dietetyk sportowy
dietetyk sportowy w Formie na Szczyt, łączący pasję do górskich wyzwań wraz z logistyką żywieniową. Zajmuje się żywieniem osób, które przygotowują się do wypraw wysokogórskich, polarnych, szlaków długodystansowych, wspinają się, uprawiają narciarstwo/skialpinizm i sport wytrzymałościowe (biegi ultra, kolarstwo, triathlon). Pracownik Zakładu Biochemii Żywienia Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, przez kilka lat szkoleniowiec Kadry Himalaistów PZA, odpowiedzialna za zaplecze żywieniowe wyprawy oraz opiekę dietetyczną Narodowej Zimowej Wyprawy na K2 2017-2018. Jesteśmy nie tylko teoretykami! Poza wspieraniem żywieniowo swoich podopiecznych Marta niejednokrotnie staje na podium w biegach górskich, zawodach rowerowych i triathlonie.
Wszystkie prawa zastrzeżone.