WEJDŹ Z NAMI NA SZCZYT

KONSULTACJE TRENERSKIE

CENA: 199ZŁ
ZAPISZ SIĘ : kontakt@formanaszczyt.pl

Przygotowanie kondycyjne do wyprawy powinno być jednym z kluczowych kroków, podjętych przed wyjazdem w góry. Podczas konsultacji trenerskiej dowiesz się, jak powinno wyglądać Twoje przygotowanie do celu górskiego oraz jakie kroki wykonać, aby zwiększyć wydolność i sprawność fizyczną.

Konsultacja jest przeznaczona dla: turystów wysokogórskich, alpinistów, himalaistów, biegaczy górskich, którzy chcieliby skonsultować przygotowanie do treningowe do swojego celu górskiego. Konsultacja trenerska jest punktem wyjściowym do stworzenia indywidualnego planu treningowego.
W skład konsultacji wchodzi:
  1. Wywiad zdrowotny pod kątem aktywności fizycznej oraz przygotowania treningowego.
  2. Analiza wywiadu treningowego
  3. W przypadku konsultacji on-line – podstawowe szkolenie z zakresu przygotowania kondycyjnego do wyprawy.
  4. W przypadku konsultacji bezpośredniej – diagnostykę układu ruchu pod kątem przeciążeń, wzorców ruchowych i ew. kontuzji.
  5. Wstępne zalecenia treningowe dotyczące przygotowania fizycznego do celu górskiego.

Czas trwania konsultacji: 60 minut
Koszt: 199 zł
Zapisz się wysyłając do nas maila na: kontakt@formanaszczyt.pl

Konsultacje przeprowadzają

trener specjalizujący się w przygotowaniu wydolnościowym i treningowym do wypraw górskich. Przygotowywał m.in członków Narodowej Zimowej Wyprawy na K2 2017/2018. Ukończył AWF w Poznaniu, gdzie przeprowadził badania z udziałem alpinistów, które zostały opublikowane w High Altitude Medicine & Biology – prestiżowym czasopiśmie dot. medycyny i fizjologii wysokogórskiej. Jest wielkim miłośnikiem wspinaczki górskiej i sportowej.

trenerka w naszym zespole. Absolwentka Gdańskiego AWFu, fizjoterapeutka, trenerka przygotowania motorycznego. Na co dzień zajmuję się głównie problemami układu ruchu, ortopedią urazową oraz prewencją kontuzji. Opiekuję się sportowcami zawodowymi oraz amatorami. Pracowała z kadrą narodową kanadyjkarek juniorek, zawodniczkami klasy mistrzowskiej gimnastyki sportowej, tenisistami, lekkoatletami, triathlonistami, piłkarzami oraz siatkarzami. W górach jest o każdej porze roku, czy to w skale czy w lodzie.

trener przygotowania wydolnościowego i motorycznego, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum na kierunku fizjoterapia. Współpracuje (zarówno trenersko jak i fizjoterapeutycznie) z zawodnikami skialpinizmu, biegów górskich oraz wspinaczami, a także przygotowuje uczestników wypraw wysokogórskich. Szymon w naszym zespole jest najbardziej multidyscyplinarnym trenerem. Posiada doświadczenie i  wiedzę z zakresu treningu do wypraw i trekkingów, skialpinizmu, narciarstwa zjazdowego, treningu kolarskiego, biegowego i wspinaczkowego. 

Może się pochwalić takimi osiągnięciami jak:

  • Narciarsko i skiaplinistycznie – zjazd z wysokości 5800 m n.p.m w Kirgistanie, 15 lat doświadczenia jako instruktor narciarstwa , 10 lat doświadczenia ze skitouringiem.
  • Rowerowo: 500km w 48h po Górach Sowich, Górach Złotych i w Masywie Ślęży.
  • Wspinaczkowo: drogi sportowe do poziomu 6.3, w boulderingu 7, wspina się też wielowyciągowo w Tatrach.
  • Biegowo: własne projekty biegowe (np. 34,7km w Tatrach, 2320m przewyższenia w czasie 5:06h)