WEJDŹ Z NAMI NA SZCZYT

PLANY TRENINGOWE
dla biegaczy górskich

CENA: 399-599ZŁ
ZAPISZ SIĘ : kontakt@formanaszczyt.pl

Marzy Ci się udział w biegu górskim, albo sprawdzenie się w biega ultra? Nie wiesz jak się skutecznie trenować, żeby osiągnąć cel? Skorzystaj z pomocy naszego trenera biegów górskich – Sebastiana Białobrzeskiego.

Biegowe plany treningowe skierowane są dla biegaczy każdego rodzaju: zarówno amatorów jak i profesjonalistów, biegaczy górskich i biegaczy ulicznych, biegaczy ultra i tych startujących na krótszych dystansach.

Posiadamy w naszej ofercie dwa rodzaje planów treningowych, abyście mogli dopasować plan do swoich potrzeb.

plany-treningowe-bieganie-gorskie-4

Posiadamy w swojej ofercie dwa rodzaje planów treningowych Pakiet Mountain i Pakiet Summit

Pakiet Mountain

Plan treningowy dopasowany indywidualnie na podstawie konsultacji, podczas której trener przeprowadza obszerny wywiad i ustala założenia treningowe. Stworzymy dopasowany dla Ciebie plan przygotowania treningowego. Treningi obejmują okres miesiąca i są rozpisywane co dwa tygodnie na podstawie konsultacji i analizy indywidualnego progresu.  Otrzymasz też od nas filmy przedstawiające zasady wykonywania najważniejszych ćwiczeń, które należy realizować celu wzmocnienia mięśni i uniknięcia kontuzji. 

Miesięczny pakiet zawiera:

 • 2 x 30 min konsultacji z trenerem : online
 • W pierwszym miesiącu współpracy dodatkowa 60-minutowa konsultacja „na start”
 • Plan treningowy ułożony na podstawie konsultacji.
 • Filmy z instruktażowe dotyczące wykonywania ćwiczeń wzmacniających.
 • Konsultacje podsumowującą każdy dwutygodniowy okres treningów.

Cena:
Miesięczna współpraca z trenerem biegowym – 399 zł

Pakiet Summit

Plan dla osób, które chcą zmaksymalizować swoje szanse na optymalne przygotowanie do celu biegowego i chcą być pod stałą opieką trenerską. Plan jest ustalany na podstawie obszernej konsultacji. Treningi są rozpisywane na tydzień, po czym trener podczas konsultacji analizuje progres i przygotowuje dalszy plan. Trener analizuje wiele czynników wpływających na progres treningowy, m.in. takich jak: ilość godzin snu każdego dnia i w skali tygodnia, poziom wypoczęcia sprawdzany za pomocą testów oceniających zmienność rytmu serca i samych zapisów rytmu serca podczas treningów.

Plan ten jest maksymalnie dopasowany do możliwości Twojego organizmu, a stała współpraca z trenerem pozwala Ci na jak najlepsze przygotowanie do wyprawy w określonym czasie.

Miesięczny pakiet zawiera:

 • Wstępną konsultację online (60 minut na początku współpracy), na podstawie której opracowujemy Twój plan treningowy.
 • Indywidualnie dopasowany plan do możliwości Twojego organizmu.
 • Plan rozpisywany na każdy tydzień.
 • Maksymalnie dopasowany plan do możliwości Twojego organizmu i stylu życia.
 • 1 x w tygodniu 30 minutową konsultację telefoniczną/video podsumowującą zrealizowany trening w danym tygodniu.
 • Filmy instruktażowe dotyczące wykonywania ćwiczeń wzmacniających.

Cena:
Miesięczna współpraca z trenerem biegowym – 599 zł

plany-treningowe-bieganie-gorskie-3
Przykładowy plan treningowy

OPINIE

Mój trener Sebastian, to bardzo miły człowiek o wielkim sercu. Jedna rzecz mówi o nim wiele więcej – jego praca z niepełnosprawnymi dziećmi. Jego misją jest pomaganie ludziom w dążeniu do celu. Z drugiej strony to bardzo profesjonalny trener, dużo czytający, posiadający bardzo dużą wiedzę. Jest to więc jedna z niewielu osób, od których chcę czerpać wiele umiejętności.

Aleksandr Sorokin - rekordzista w biegach ultra oraz w biegach wielogodzinnych

Sebastian jest naprawdę profesjonalnym, bliskim i metodycznym trenerem. Oprócz posiadania ogromnej wiedzy na temat treningu fizycznego, jest świetnym motywatorem. Jest bardzo blisko, dba o sportowca i rozumie jego mentalność. W krótkim czasie doprowadził mnie do tego, aby znaleźć się w najlepszym fizycznym momencie mojego życia, a także otworzył mój umysł na odkrycie mojego potencjału. Bez wątpienia jest trenerem z wielką zdolnością do ulepszania i wydobywania najlepszej wersji każdego ze swoich sportowców.

Ivan Lopez

Sebastian to świetny trener. Posiada ogromną wiedzę na temat wszystkich aspektów treningu i regeneracji. Widziałem dużą poprawę w moim bieganiu, odkąd zacząłem z nim pracować, on rozumie, jak myślą sportowcy i zawsze poświęci czas na omówienie tego, jak się czuję, czy szkolenie jest dla mnie odpowiednie lub czy jestem zdrowy i wolny od urazów. Sebastian co tydzień rozpisuje mi plan treningowy, zawsze dodaje jakieś urozmaicenie, dzięki czemu trening jest interesujący. Jest świetnym motywatorem i zawsze stara się wydobyć ze mnie to, co najlepsze. Jego doświadczenie jako biegacza, osiąganie wielkich rzeczy na arenie światowej wraz z trenowaniem najlepszych biegaczy na świecie i pomaganie im w biciu światowych rekordów sprawia, że ​​Sebastian jest wyjątkową perspektywą dla każdego. Każdy kto z nim pracuje powinien czuć się zaszczycony i błogosławiony mieć tak wspaniałego trenera.

Nathan Flear

Sebastian jest najlepszym trenerem na świecie. To osoba, która wie, jak doprowadzić swojego sportowca do TOP światowego poziomu. Trener, który uczy, aby osiągać lepsze wyniki. Dużo pracy nad sobą, dobra regeneracja i koncentracja – to wszystko jest jak „mantra”, która działa i jest kluczem do sukcesu. Trener, który wspiera i jest zawsze do dyspozycji w trudnych sytuacjach życiowych, okolicznościach. Pozytywny, wierzy w swojego sportowca, inwestuje całym sercem i pomaga osiągnąć upragnione marzenia. Uczy myśleć i krok po kroku tworzyć siebie na poziomie „najlepszych”. z najlepszych!

Viktoriia Nikolaienko-Bryantseva

Współpracę z Sebastianem zacząłem na początku tego roku. Zaufałem mu ponieważ szkoli najlepszych zawodników na świecie. Już po paru tygodniach wiedziałem że to dobry wybór, padała życiówka za życiówką a wisienką nadzieje torcie był medal mistrzostw polski w biegu 6 godzinnym

Filip Jańczak

Plany treningowe opracowuje

Sebastian Białobrzeski  –  może pochwalić się biegowymi sukcesami zarówno w swoim wykonaniu jak i sukcesami podopiecznych – obecnie współpracuje zarówno z zawodnikami na poziomie amatorskim jak i z najlepszymi ultramaratończykami na świecie. 

 • II miejsce na Mistrzostwach Świata w biegi 24 godzinnym ( 267,183 km, Belfast 2017),
 • Zwycięzca Biegu Rzeźnika -100 km (2015,2016),
 • laureat 3-go miejsca w Biegu 7 szczytów -240 km (Lądek Zdrój 2016),
 • V-ce mistrz Polski w biegu 24 h z 2017 roku.
 • Aleksandr Sorokin ( Mistrz Świata 24 h, wielokrotny rekordzista Świata 100 km, 6 h, 12 h, 24 h),
 • Dariusz Nożyński ( dwukrotny Mistrz Polski w biegu na 100 km, 4 krotny zwycięzca Wings For Life),
 • Dominika Stelmach (Vice mistrzyni Świata w biegach górskich 2018, 6 kotna zwyciężczyni Wings For Life, Rekordzistka Europy 100 km),
 • Edyta Lewandowska ( Reprezentantka Polski na Mistrzostwach Świata w biegach górskich, dwukrotna Vice mistrzyni Europy w biegach górskich, maraton 2:33:00),
 • Filip Jańczyk ( Brązowy medalista mistrzostwa Polski w biegu 6-godzinnym, 2022),
 • Ivan Lopez ( Reprezentant Hiszpanii, 2 miejsce w Badwater, 5 zawodnik Mistrzostwa Świata z 2019, 4 miejsce Spartathlon 2021),
 • Ruel Guillaume (Rekordzista Europy w biegu na 50km),
 • Nathan Flear (Reprezentant Wielkiej Brytanii).

A skąd te wszystkie sukcesy?  Sebastian od najmłodszych lat miał styczność ze sportem. Trenował piłkę nożną, a także bieganie. W liceum rozpoczął przygodę w klubie lekkoatletycznym i startował w zawodach na dystansach od 800m do 5 000 m.  Od 2009 cenne doświadczenie zdobywał na AWF w Poznaniu, które ukończył z wyróżnieniem. Od 11 lat trener przygotowania fizycznego w klubie sportowym City Zen Poznań. Jego najmocniejszą stroną są biegi ultramaratońskie. Obecnie jest też trenerem piłki nożnej i nauczycielem Wychowania Fizycznego w Szkole Podstawowej, a także trenerem Przygotowania Fizycznego.

Ulubiony cytat: “Potrzeba czasu żeby dokonać rzeczy trudnych. Aby dokonać rzeczy niemożliwych potrzeba trochę więcej czasu.