Zaufaj doświadczeniu i wiedzy, z której skorzystało już ponad 4000 osób.

Na naszych szkoleniach dowiesz się jak najlepiej przygotować organizm do wyjazdu w góry wysokie oraz jak dbać o zdrowie i bezpieczeństwo podczas wyprawy. Z naszej wiedzy i doświadczenia skorzystało już wielu fanów trekkingu i wspinaczki wysokogórskiej, a nawet himalaiści i ratownicy górscy.

Zbliżające się szkolenia.

Zapisz się teraz!

Zdrowo W Góry Wysokie

Cena: 399zł

Kompendium najważniejszej wiedzy z zakresu medycyny, treningu i żywienia. Całodniowe szkolenie stacjonarne, na którym dowiesz się jak przygotować się do trekkingu lub wyprawy oraz jak bezpiecznie zrealizować swój górski cel.

Aktywna dieta od kuchni, czyli praktyczne warsztaty żywieniowe

Cena: 249zł

Jesteś osobą aktywną – wiesz, że Twoje codzienne „paliwo” jest ważne, ale co właściwie zjeść, a co ważniejsze jak to przygotować, aby było prosto, szybko i wartościowo?

Prewencja kontuzji we wspinaczce sportowej

Cena: 199zł

Szkolenie przeznaczone dla wszystkich osób, które chcą zmniejszyć ryzyko powstania kontuzji i zwiększyć swój poziom sportowy we wspinaczce.

Szkolenie teoretyczne online - żywienie w górach

Cena: 99 zł

Szkolenie przeznaczone dla osób planujących trekkingi wysokogórskie oraz wyprawy, które chciałyby dowiedzieć się jakie są najlepsze produkty do zabrania na wyprawę, jak odżywiać się podczas akcji górskiej oraz jak zmniejszyć ryzyko choroby wysokogórskiej poprzez odpowiednie żywienie.

Szkolenie teoretyczne online - trening przed wyprawą

Cena: 99 zł

Szkolenie przeznaczone dla osób planujących trekkingi i wyprawy górskie, które chciałby poprawić swoją kondycję oraz sprawność układu ruchu. Zdobędziesz dużą dawkę wiedzy, która pozwoli Ci samodzielnie przygotować  się kondycyjnie do wyjazdu w góry. 

Szkolenie teoretyczne online - żywienie w biegach górskich

Cena: 99 zł

Szkolenie przeznaczone dla wszystkich osób trenujących kondycyjnie, które chciałyby poprawić swoje odżywianie i poprawić wyniki sportowe. Szkolenie wniesie do Twojego doświadczenia wiele cennych informacji na temat strategii odżywiania podczas wielogodzinnego wysiłku

Szkolenie praktyczne - Przygotowanie motoryczne do wspinaczki i alpinizmu

Cena: 179-199 zł

Podczas szkolenia dowiesz się o najważniejszych zasadach wykonywania treningu wzmacniającego oraz poznasz ćwiczenia, dzięki którym będziesz się sprawniej poruszać podczas wspinaczki, trekkingu oraz w górach wysokich.

Sztuka Przetrwania w GÓRACH WYSOKICH

Cena: od 499zł

 

Szkolenie praktyczne z zakresu pierwszej pomocy w górach wysokich, leczenia odmrożeń, transportu osoby poszkodowanej oraz najważniejszych czynności medycznych, przydatnych podczas trekkingu oraz wyprawy górskiej.

Wspieramy amatorów i profesjonalistów,
których łączy pasja do gór.

Napisz do nas!

0