Zaufaj doświadczeniu i wiedzy, z której skorzystało już ponad 4000 osób.

Na naszych szkoleniach dowiesz się jak najlepiej przygotować organizm do wyjazdu w góry wysokie oraz jak dbać o zdrowie i bezpieczeństwo podczas wyprawy. Z naszej wiedzy i doświadczenia skorzystało już wielu fanów trekkingu i wspinaczki wysokogórskiej, a nawet himalaiści i ratownicy górscy.

Zbliżające się szkolenia.

Zapisz się teraz!

Szkolenie online - prewencja kontuzji we wspinaczce sportowej

Cena: 49 zł

Szkolenie przeznaczone dla wszystkich osób, które chcą zmniejszyć ryzyko powstania kontuzji i zwiększyć swój poziom sportowy we wspinaczce.

Szkolenie teoretyczne online - trening przed wyprawą

Cena: 49 zł

Szkolenie przeznaczone dla osób planujących trekkingi i wyprawy górskie, które chciałby poprawić swoją kondycję oraz sprawność układu ruchu. Zdobędziesz dużą dawkę wiedzy, która pozwoli Ci samodzielnie przygotować  się kondycyjnie do wyjazdu w góry. 

Szkolenie online- trening z pulsometrem. Świadome budowanie wydolności organizmu.

Cena: 49 zł

Szkolenie skierowane do osób, którym zależy na zdrowym i optymalnie dopasowanym treningu wydolnościowym. Omówione zostaną najważniejsze zasady treningu wydolnościowego na nizinach oraz w warunkach górskich.

FORMA W GÓRY - TRENING WZMACNIAJĄCY ONLINE

CENA: 29 ZŁ

Transmisja szkoleniowa, podczas której uczestnicy będą wykonywać trening wzmacniający ukierunkowany na poprawę formy w górach.

Szkolenie teoretyczne online - żywienie w biegach górskich

Cena: 99 zł

Szkolenie przeznaczone dla wszystkich osób trenujących kondycyjnie, które chciałyby poprawić swoje odżywianie i poprawić wyniki sportowe. Szkolenie wniesie do Twojego doświadczenia wiele cennych informacji na temat strategii odżywiania podczas wielogodzinnego wysiłku

Szkolenie teoretyczne online - żywienie w górach

Cena: 99 zł

Szkolenie przeznaczone dla osób planujących trekkingi wysokogórskie oraz wyprawy, które chciałyby dowiedzieć się jakie są najlepsze produkty do zabrania na wyprawę, jak odżywiać się podczas akcji górskiej oraz jak zmniejszyć ryzyko choroby wysokogórskiej poprzez odpowiednie żywienie.

Obóz szkoleniowo-treningowy - Zakopane 05-08.03.2020

Cena: 1099/1199zł

Obóz treningowy skierowany do osób chcących ponieść swoją wiedzę i umiejętności związane z podróżowanie w góry wysokie. 3 dni wypełnione treningami i szkoleniami.

Szkolenie teoretyczne online - wysokogórska pierwsza pomoc

Cena: 99 zł

Szkolenie skierowane do osób podróżujących w tereny powyżej 2800 m n.p.m. chcących zadbać o bezpieczeństwo w górach i zabezpieczyć się przed zagrożeniami zdrowotnymi występującymi  w górach wysokich.

Szkolenie praktyczne - Przygotowanie motoryczne do wspinaczki i alpinizmu

Cena: 179-199 zł

Podczas szkolenia dowiesz się o najważniejszych zasadach wykonywania treningu wzmacniającego oraz poznasz ćwiczenia, dzięki którym będziesz się sprawniej poruszać podczas wspinaczki, trekkingu oraz w górach wysokich.

Sztuka Przetrwania w GÓRACH WYSOKICH

Cena: od 499zł

 

Szkolenie praktyczne z zakresu pierwszej pomocy w górach wysokich, leczenia odmrożeń, transportu osoby poszkodowanej oraz najważniejszych czynności medycznych, przydatnych podczas trekkingu oraz wyprawy górskiej.

Wspieramy amatorów i profesjonalistów,
których łączy pasja do gór.

Napisz do nas!

0