Powyżej gór – szkolenie z psychologii sportu dla ludzi gór.

 In Bez kategorii
Obecny status
Nie zapisano na kurs
Cena
67,00 zł
Rozpocznij szkolenie

Cześć,

Dziękuje Ci za zaufanie i zakup szkolenia.
Przygotowałem dla Ciebie 15 wartościowych lekcji, które obejmują różne zagadnienia z tematu psychologii sportu w górach.
Zależy mi na tym abyś z tego szkolenia uzyskał/a jak największą wiedzę i wartość.
Aby zapamiętać z niego jak najwięcej zachęcam Cię aby:

1. Włączyć napisy do każdej lekcji oraz czytać to co słuchasz.
2. Notować najbardziej istotne dla Ciebie informacje na kartce.
3. Zadbać o to aby podczas słuchania kursu mieć ciszę, spokój i chwilę na refleksję.

Poruszanie po naszej platformie szkoleniowej jest dość intuicyjne, jednak w razie problemów przygotowaliśmy dla Ciebie krótką instrukcję poruszania się po szkoleniu. Pamiętaj, że każdy zrealizowany element szkolenia jest odznaczony w kolorze żółtym. Elementy szkolenia w kolorze czarnym widnieją jako niezrealizowane.

Aby lekcja lub zadanie było zrealizowane, musisz kliknąć w przycisk w kolorze żółtym. Widzisz to na grafice poniżej.  Pamiętaj, że przejście do kolejnej lekcji nie oznacza, że lekcja została zrealizowana. 

Do części lekcji przygotowane zostały zadania. Znajdują się one na samym dole lekcji.  Aby je zrealizować kliknij w przycisk z odnośnikiem do konkretnej lekcji. Grafika poniżej przedstawia przykładowy odnośnik. 

Każda lekcja posiada napisy i transkrypcję. Możesz włączyć napisy lub przeczytać zawartość lekcji, klikając w przyciski w panelu sterowania odtwarzacza wideo. Żółta strzałka poniżej przedstawia miejsce, w którym możesz włączyć napisy lub transkrypcję. 

Być może zauważysz na swoim urządzeniu mobilnym różnice w układzie graficznym, jednak ogólne zasady ukończenia lekcji i zadań są takie same, jak podczas realizacji szkolenia na komputerze.

Po tym krótkim wstępie zapraszam Cię już do szkolenia.
Do każdej lekcji przygotowałem zadania, które wprowadzą Cię do treningu mentalnego i pomogą przemyśleć poruszone tematy. Zdecydowana większość zadań nie jest obowiązkowa, ale zachęcam Cię do zrealizowania ich.

Wierzę, że zamieszczone pytania i zadania rozwiną Twoją świadomość oraz pozwolą utrwalić poznane informacje.

Jeśli potrzebujesz wsparcia indywidualnego i chcesz rozwijać swoje kompetencje w zakresie treningu mentalnego, to pamiętaj, że jestem do Twojej dyspozycji. Możesz napisać do mnie wiadomość i umówić się na indywidualną konsultację, na której zajmiemy się interesującym Cię tematem.

Trzymam kciuki za Twoje postępy i zapraszam do rozpoczęcia pierwszej lekcji.

Wszystkie prawa zastrzeżone.