WEJDŹ Z NAMI NA SZCZYT

ANALIZA BIEGU

Bierzesz udział w biegach górskich lub ulicznych?
Chodzisz po górach?
Chcesz zmaksymalizować swoje wyniki?
A może dopiero masz w planach tego typu aktywności? 
Może próbujesz, ale ciągle coś jest nie tak, pojawia się ból lub kontuzje?

Jeśli chociaż na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco – mamy rozwiązanie dla Ciebie 😉

Analiza biegu oraz chodu pod górę, to wyjątkowa usługa, dzięki której dowiesz się jakie ćwiczenia wykonywać na co dzień aby unikać urazów przeciążeniowych oraz poprawić swoją technikę i tym samym przyspieszyć na ścieżkach biegowych lub zmniejszyć symptomy bólowe podczas trekkingu. A to wszystko online!

CENA: 349ZŁ

Co zyskasz?

1. ZAPOBIEGNIESZ

Doznanie kontuzji to zaprzestanie treningów na co najmniej kilka tygodni. Możesz tego uniknąć znajdując dla siebie najbardziej ergonomiczną technikę ruchu. 

2. WZMOCNISZ

Kiedy znajdziemy najsłabsze punkty, pomożemy Ci wybrać ćwiczenia, które wzmocnią to, co słabe i rozluźnią to, co napięte i przykurczone.

3. UDOSKONALISZ

Ruch jest jak gra orkiestry – jeśli wszystkie komponenty i instrumenty będą płynnie ze sobą współpracowały, to efektywność treningu zwiększy się koncertowo.

Jak wygląda konsultacja:

1. Wypełnij krótki formularz tutaj na stronie i oczekuj maila od nas.
2. W mailu dostaniesz dokładne wytyczne oraz instrukcje odnośnie trzech filmików, które będziesz musiał/a nagrać z wykorzystaniem bieżni i do nas wysłać.

3. Wypełniasz ankietę od naszej trenerki Emilii (również wyślemy ją w mailu).
4. Trenerka analizuje wysłane filmy przy pomocy specjalistycznego programu.
5. Dostajesz maila z opisem analizy, wyszczególnieniem błędów oraz zaleceniami trenerskimi i fizjoterapeutycznymi.

Jeśli chciałbyś dalej rozwijać się biegowo, to po analizy biegu możesz rozpocząć z nami współpracę trenerską z naszymi trenerami – współpraca z trenerami.

Analizę biegu przeprowadzi

Emilia Włodkowska – trenerka w naszym zespole. Absolwentka Gdańskiego AWFu, fizjoterapeutka, trenerka przygotowania motorycznego. Na co dzień zajmuję się głównie problemami układu ruchu, ortopedią urazową oraz prewencją kontuzji. Opiekuję się sportowcami zawodowymi oraz amatorami. Pracowała z kadrą narodową kanadyjkarek juniorek, zawodniczkami klasy mistrzowskiej gimnastyki sportowej, tenisistami, lekkoatletami, triathlonistami, piłkarzami oraz siatkarzami. W górach jest o każdej porze roku, czy to w skale czy w lodzie.

Wszystkie prawa zastrzeżone.