WEJDŹ Z NAMI NA SZCZYT

PLANY TRENINGOWE

CENA: 399-599ZŁ
ZAPISZ SIĘ : kontakt@formanaszczyt.pl

Marzy Ci się wejście na szczyt  lub udział w biegu górskim lecz nie wiesz czy poradzisz sobie pod względem kondycyjnym? Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

Nasze plany treningowe są przeznaczone dla wszystkich osób chcących poprawić formę przed trekkingiem, biegiem górskim lub wyprawą wysokogórską. 

Posiadamy w naszej ofercie dwa rodzaje planów treningowych, abyście mogli dopasować plan do swoich potrzeb.

Posiadamy w swojej ofercie dwa rodzaje planów treningowych Pakiet Mountain i Pakiet Summit

Pakiet Mountain

Plan treningowy dopasowany indywidualnie na podstawie konsultacji, podczas której trener przeprowadza obszerny wywiad i ustala założenia treningowe. Stworzymy dopasowany dla Ciebie plan przygotowania treningowego. Treningi obejmują okres miesiąca i są rozpisywane co dwa tygodnie na podstawie konsultacji i analizy indywidualnego progresu.  Otrzymasz też od nas filmy przedstawiające zasady wykonywania najważniejszych ćwiczeń, które należy realizować celu wzmocnienia mięśni i uniknięcia kontuzji. 

Miesięczny pakiet zawiera:

  • 70 min konsultacji z trenerem : Warszawa/Poznań/ online
  • Plan treningowy ułożony na podstawie konsultacji.
  • Filmy z instruktażowe dotyczące wykonywania ćwiczeń wzmacniających.
  • Konsultacje podsumowującą każdy dwutygodniowy okres treningów.

Cena:
Miesięczna współpraca z jednym z naszych trenerów – 399 zł

Pakiet Summit

Plan dla osób, które chcą zmaksymalizować swoje szanse na optymalne przygotowanie do celu górskiego i chcą być pod stałą opieką trenerską. Plan jest ustalany na podstawie obszernej konsultacji. Treningi są rozpisywane na tydzień, po czym trenerzy podczas konsultacji analizują progres i przygotowują dalszy plan. Trenerzy analizują wiele czynników wpływających na progres treningowy, m.in. takich jak: ilość godzin snu każdego dnia i w skali tygodnia, poziom wypoczęcia sprawdzany za pomocą testów oceniających zmienność rytmu serca i samych zapisów rytmu serca podczas treningów.

Plan ten jest maksymalnie dopasowany do możliwości Twojego organizmu, a stała współpraca z trenerem pozwala Ci na jak najlepsze przygotowanie do wyprawy w określonym czasie.

Miesięczny pakiet zawiera:

  • Wstępną konsultację online, na podstawie której opracowujemy Twój plan treningowy.
  • Indywidualnie dopasowany plan do możliwości Twojego organizmu.
  • Plan rozpisywany na każdy tydzień.
  • Maksymalnie dopasowany plan do możliwości Twojego organizmu i stylu życia.
  • 1 x w tygodniu konsultację telefoniczną/video podsumowującą zrealizowany trening w danym tygodniu.
  • Filmy instruktażowe dotyczące wykonywania ćwiczeń wzmacniających.

Cena:
Miesięczna współpraca z jednym z naszych trenerów – 599 zł

plany-treningowe-forma-na-szczyt-6
plany-trenigowe-przyklad-forma-na-szczyt
Przykładowy plan treningowy

Plany treningowe opracowują

Karol Hennig – Trener specjalizujący się w przygotowaniu wydolnościowym i treningowym do wypraw górskich. Przygotowywał m.in członków Narodowej Zimowej Wyprawy na K2 2017/2018. Ukończył AWF w Poznaniu, gdzie przeprowadził badania z udziałem alpinistów, które zostały opublikowane w High Altitude Medicine & Biology – prestiżowym czasopiśmie dot. medycyny i fizjologii wysokogórskiej. Jest wielkim miłośnikiem wspinaczki górskiej i sportowej.

Emilia Włodkowska – trenerka w naszym zespole. Absolwentka Gdańskiego AWFu, fizjoterapeutka, trenerka przygotowania motorycznego. Na co dzień zajmuję się głównie problemami układu ruchu, ortopedią urazową oraz prewencją kontuzji. Opiekuję się sportowcami zawodowymi oraz amatorami. Pracowała z kadrą narodową kanadyjkarek juniorek, zawodniczkami klasy mistrzowskiej gimnastyki sportowej, tenisistami, lekkoatletami, triathlonistami, piłkarzami oraz siatkarzami. W górach jest o każdej porze roku, czy to w skale czy w lodzie.

0