WEJDŹ Z NAMI NA SZCZYT

PLANY TRENINGOWE

CENA: 399-599ZŁ
ZAPISZ SIĘ : kontakt@formanaszczyt.pl

Marzy Ci się wejście na szczyt  lub udział w biegu górskim lecz nie wiesz czy poradzisz sobie pod względem kondycyjnym? Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

Nasze plany treningowe są przeznaczone dla wszystkich osób chcących poprawić formę przed trekkingiem, biegiem górskim lub wyprawą wysokogórską. 

Posiadamy w naszej ofercie dwa rodzaje planów treningowych, abyście mogli dopasować plan do swoich potrzeb.

Proponujemy do wyboru dwa rodzaje planów treningowych Pakiet Mountain i Pakiet Summit

Pakiet Mountain

Plan treningowy dopasowany indywidualnie na podstawie konsultacji, podczas której trener przeprowadza obszerny wywiad i ustala założenia treningowe. Stworzymy dopasowany dla Ciebie plan przygotowania treningowego. Treningi obejmują okres miesiąca i są rozpisywane co dwa tygodnie na podstawie konsultacji i analizy indywidualnego progresu.  Otrzymasz też od nas filmy przedstawiające zasady wykonywania najważniejszych ćwiczeń, które należy realizować celu wzmocnienia mięśni i uniknięcia kontuzji. 

Miesięczny pakiet zawiera:

 • Konsultację telefoniczną/video podsumowującą zrealizowany trening w minionym czasie – co dwa tygodnie.
 • Indywidualny plan treningowy układany na podstawie konsultacji.
 • Filmy z instruktażowe dotyczące wykonywania ćwiczeń wzmacniających.

Cena:
Miesięczna współpraca z jednym z naszych trenerów – 399 zł

Pakiet Summit

Plan dla osób, które chcą zmaksymalizować swoje szanse na optymalne przygotowanie do celu górskiego i chcą być pod stałą opieką trenerską. Plan jest ustalany na podstawie obszernej konsultacji. Treningi są rozpisywane na tydzień, po czym trenerzy podczas konsultacji analizują progres i przygotowują dalszy plan. Trenerzy analizują wiele czynników wpływających na progres treningowy, m.in. takich jak: ilość godzin snu każdego dnia i w skali tygodnia, poziom wypoczęcia sprawdzany za pomocą testów oceniających zmienność rytmu serca i samych zapisów rytmu serca podczas treningów.

Plan ten jest maksymalnie dopasowany do możliwości Twojego organizmu, a stała współpraca z trenerem pozwala Ci na jak najlepsze przygotowanie do wyprawy w określonym czasie.

Miesięczny pakiet zawiera:

 • Wstępną konsultację online, na podstawie której opracowujemy Twój plan treningowy.
 • Indywidualnie dopasowany plan do możliwości Twojego organizmu.
 • Plan rozpisywany na każdy tydzień.
 • Maksymalnie dopasowany plan do możliwości Twojego organizmu i stylu życia.
 • 1 x w tygodniu konsultację telefoniczną/video podsumowującą zrealizowany trening w danym tygodniu na podstawie,  której trener układa plan treningowy na kolejny tydzień.
 • Filmy instruktażowe dotyczące wykonywania ćwiczeń wzmacniających.

Cena:
Miesięczna współpraca z jednym z naszych trenerów – 599 zł

plany-treningowe-forma-na-szczyt-6
plany-trenigowe-przyklad-forma-na-szczyt
Przykładowy plan treningowy

Plany treningowe opracowują

trener specjalizujący się w przygotowaniu wydolnościowym i treningowym do wypraw górskich. Przygotowywał m.in członków Narodowej Zimowej Wyprawy na K2 2017/2018. Ukończył AWF w Poznaniu, gdzie przeprowadził badania z udziałem alpinistów, które zostały opublikowane w High Altitude Medicine & Biology – prestiżowym czasopiśmie dot. medycyny i fizjologii wysokogórskiej. Jest wielkim miłośnikiem wspinaczki górskiej i sportowej.

trenerka w naszym zespole. Absolwentka Gdańskiego AWFu, fizjoterapeutka, trenerka przygotowania motorycznego. Na co dzień zajmuję się głównie problemami układu ruchu, ortopedią urazową oraz prewencją kontuzji. Opiekuję się sportowcami zawodowymi oraz amatorami. Pracowała z kadrą narodową kanadyjkarek juniorek, zawodniczkami klasy mistrzowskiej gimnastyki sportowej, tenisistami, lekkoatletami, triathlonistami, piłkarzami oraz siatkarzami. W górach jest o każdej porze roku, czy to w skale czy w lodzie.

trener przygotowania wydolnościowego i motorycznego, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum na kierunku fizjoterapia. Współpracuje (zarówno trenersko jak i fizjoterapeutycznie) z zawodnikami skialpinizmu, biegów górskich oraz wspinaczami, a także przygotowuje uczestników wypraw wysokogórskich. Szymon w naszym zespole jest najbardziej multidyscyplinarnym trenerem. Posiada doświadczenie i  wiedzę z zakresu treningu do wypraw i trekkingów, skialpinizmu, narciarstwa zjazdowego, treningu kolarskiego, biegowego i wspinaczkowego. 

Może się pochwalić takimi osiągnięciami jak:

 • Narciarsko i skiaplinistycznie – zjazd z wysokości 5800 m n.p.m w Kirgistanie, 15 lat doświadczenia jako instruktor narciarstwa , 10 lat doświadczenia ze skitouringiem.
 • Rowerowo: 500km w 48h po Górach Sowich, Górach Złotych i w Masywie Ślęży.
 • Wspinaczkowo: drogi sportowe do poziomu 6.3, w boulderingu 7, wspina się też wielowyciągowo w Tatrach.
 • Biegowo: własne projekty biegowe (np. 34,7km w Tatrach, 2320m przewyższenia w czasie 5:06h)