Trening

Wysoka wydolność i sprawny układ ruchu, to klucz do efektywnego i szybkiego zdobywania górskich szczytów. Zadbaj o swoją formę pod okiem doświadczonych trenerów.

Konsultacja treningowa

Cena: od 149 zł

 

Konsultacja dedykowana dla wszystkich osób chcących przygotować się kondycyjnie do celów sportowych i górskich. Dzięki konsultacji otrzymasz zindywidualizowane informacje dotyczące tego jak trenować, zwiększyć wydolność oraz jak zmniejszyć ryzyko kontuzji w górach.

Indywidualne plany treningowe

Cena: od 399 zł

 

Trenuj pod okiem trenera. Nasze plany dedykowane są dla wszystkich osób pragnących przygotować się do biegów górskich, trekkingów oraz wypraw wysokogórskich. Plany są ustalane na podstawie konsultacji treningowej na okres miesiąca, co 7-10 dni, indywidualnie dla każdej osoby.

Obóz kondycyjny w górach

Cena zależna od turnusu

 

Nasze obozy to ogromna dawka wiedzy i treningi w pięknej scenerii gór. Zobacz ofertę obozów treningowych w górach Polski oraz w Alpach.

Ocena organizmu przed trekkingiem lub wyprawą

Cena: 999zł

Jako jedyni w kraju specjalizujemy się w ocenie organizmu przed wyprawą wysokogórską. Sprawdzimy Twój organizm pod względem medycznym, fizjologicznym oraz wydolnościowym.

Wspieramy amatorów i profesjonalistów,
których łączy pasja do gór.

Napisz do nas!

0