Dołącz do naszego teamu

REKRUTACJA

Sprawdź na jakie stanowiska rekrutujemy:

Zapoznaj się z poniższym opisem stanowiska. Jeżeli jesteś zainteresowana/y rekrutacją  i spełniasz wszystkie opisane wymagania zapraszamy Cię do wypełnienia ankiety znajdującej się pod opisem. W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego: praca@formanaszczyt.pl

Trener przygotowania wydolnościowego do trekkingów i wypraw górskich ​

🔍Poszukiwany/poszukiwana:
Trener/ka przygotowania wydolnościowego do trekkingów i wypraw górskich
– Stawka godzinowa 80-160 zł/brutto
– Praca zdalna/wyjazdowa
– Forma zatrudnienia : b2b

👉 Kim jesteśmy?
Jesteśmy zespołem Forma na Szczyt i przygotowujemy miłośników gór do osiągania swoich górskich celów. Pracujemy zarówno z biegaczami górskimi  początkującymi górołazami, jak i alpinistami i himalaistami. Dodatkowo organizujemy szkolenia i obozy w górach (zarówno w Polsce jak i za granicą). Jeśli chcesz nas lepiej poznać, wejdź na nasz fanpage lub odwiedź naszą stronę internetową.

👉 Kogo szukamy?
Do naszego teamu trenerskiego chcemy zaprosić do współpracy specjalistkę/specjalistę, który wesprze nasze działania poprzez przygotowywanie planów treningowych oraz udział w naszych obozach.

Przede wszystkim zapraszamy do współpracy osoby, które chcą się rozwijać i są zaangażowane w pracę. Nasz team charakteryzuję się osobami ambitnymi i chętnymi do rozwoju w Formie na Szczyt i tego również oczekujemy. W zamian oferujemy rozwój kompetencji, szkolenia, wymianę doświadczeń i poszerzenie umiejętności w teamie specjalistów z pasją do gór.

Poszukujemy osoby, która ma min. 2 letnie doświadczenie trenerskie oraz posiada wykształcenie wyższe kierunkowe. Mile widziane jest doświadczenie z trekkingami, wyprawami wysokogórskimi lub wspinaczką.

📍 Na czym będzie polegać Twoja praca?

Przede wszystkim na prowadzeniu treningowym klientów Formy na Szczyt. Są to najczęściej konsultacje online oraz tworzenie spersonalizowanych planów treningowych. Do pracy będziesz wykorzystywać również oprogramowanie treningowe (m.in. Strava, Garmin Connect, Polar Beat, Suunto).
Będziesz również brać udział w niektórych z naszych górskich obozów treningowych, gdzie też będziemy potrzebować Twojej pomocy trenerskiej. Zdecydowanie więcej będzie pracy online, jednak raz na jakiś czas będziesz pracować wyjazdowo podczas obozów (głównie w Alpach oraz w Polskich górach).

📍 Jak w praktyce będzie wyglądała Twoja praca?

W pierwszym i drugim miesiącu zaangażowanie czasowe będzie wynosiło maksymalnie kilkanaście godzin pracy. Głównie będziesz wdrażać się w procesy firmowe i równolegle, w program treningowy Formy na Szczyt.
Na początku będzie kilku podopiecznych, którzy będą niewielkim obciążeniem czasowym. Czas pracy możesz dobierać elastycznie jednak konsultacje trenerskie staramy się realizować pomiędzy godz. 8.00 a 19.00. W zależności jak będzie pasować Tobie oraz Twoim podopiecznym.

W kolejnych miesiącach pracy, wraz ze wzrostem ilości podopiecznych, czas pracy będzie zwiększał się adekwatnie do ilości osób, które będziesz prowadzić treningowo. Również czas pracy będziesz dobierać do swojego grafiku, z uwzględnieniem potrzeb klientów.

Możesz więc mieć 10,20 a nawet 50 osób, które prowadzisz treningowo. Wszystko zależy od tego jak bardzo chcesz zaangażować się czasowo w pracę trenerską.
Co ważne praca jest w 100% zdalna. Możesz pracować z każdego miejsca na świecie, z uwzględnieniem polskiej strefy czasowej.

➡ Jeśli jesteś zainteresowana/y, wyślij zgłoszenie jeśli spełniasz poniższe kryteria:

▪ wykształcenie wyższe uzyskane na akademiach wychowania fizycznego, uniwersytetach medycznych  lub uczelniach o podobnym profilu kształcenia (wykształcenie wyższe to wymóg konieczny),
▪ minimum 2 lata doświadczenia w pracy trenerskiej/fizjoterapeuty,
▪ doświadczenie w turystyce górskiej,
▪ wysoki poziom zaangażowania w pracę,
▪ umiejętność pracy zdalnej i swobodne korzystanie z programów do planowania i analizy treningów (google sheets, strava, garmin connect i inne),
▪ chęć rozwoju i pracy w nowoczesnym środowisku.

➡ Mile widziane:

▪ przeszłość sportowa/zawodnicza,
▪ doświadczenie w zakresie turystyki wysokogórskiej, alpinizmu, wspinaczki sportowej lub biegów górskich
▪ umiejętności i doświadczenie dydaktyczne,
▪ zainteresowanie fizjologią wysiłku w górach,
▪ umiejętność zarządzania sobą w czasie,
▪ dodatkowe kwalifikacje górskie (np. instruktor wspinaczki, instruktor narciarstwa, przewodnik górski).

📍 Co otrzymasz dołączając do naszego zespołu?

▪ Wynagrodzenie w wysokości od 80 do 160 zł brutto za godzinę. Wynagrodzenie progresywne, zależne od ilości klientów (firma pozyskuje klientów).
▪ Telefon i komputer służbowy.
▪ Możliwość rozwoju zawodowego w interdyscyplinarnym zespole specjalistów.
▪ Szkolenia z zakresu treningu, medycyny górskiej, odżywiania, fizjoterapii oraz fizjologii górskiej.
▪ Praca zdalna z dowolnego miejsca. 
▪ Przyjemną atmosferę pracy w zespole ludzi z pasją do gór.

📩 Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie ankiety wraz z CV poniżej.
W CV prosimy zawrzeć szczegółowy opis edukacji i doświadczeń zawodowych.

📅 Zgłoszenia przyjmujemy do 31.03.2023 r