Dołącz do górskiej społeczności

wspieranej przez profesjonalistów

0
Tyle osób dołączyło już do naszej górskiej społeczności!

Profesjonalnie w góry

W ramach subskrypcji 39 PLN miesięcznie otrzymujesz

Plany treningowe i wsparcie trenerów

Znajdziesz tu zestawy ćwiczeń i treningów, które pozwolą Ci poprawić swoją górską formę.

Trzy poziomy zaawansowania naszych programów treningowych pozwolą Ci dostosować intensywność ćwiczeń do Twojej aktualnej kondycji fizycznej. Z nami sprawnie przygotujesz się do trekkingów, biegów, wspinaczki, skitouringu oraz innych górskich aktywności!

Wspierającą się społeczność górską

Tu znajdziesz przyjazną górską społeczność, kompanów na trekkingi, wspinaczki, skitury i górskie wyprawy! Zapraszamy Cię do grupy bez uprzedzeń, hejtu i podziałów. Wspólnie wspieramy się na górskich szlakach.

Edukację żywieniową

Otrzymasz gotowe rozwiązania zdrowych i smacznych przepisów – posiłek do zabrania w góry, do zjedzenia po treningu lub do zabrania do pracy. Służymy poradami w zakresie żywienia oraz suplementacji w górach i na co dzień.

Mentoring najlepszych specjalistów górskich

Spotkania i wywiady w formie online dostępne z każdego zakątka świata i Polski. Możesz wysłuchać rozmów ze specjalistami Formy na Szczyt, instruktorami Polskiego Związku Alpinizmu, ratownikami górskimi, profesjonalnymi alpinistami oraz innymi ludźmi gór. Skorzystaj z ich wiedzy i doświadczenia.

Szkolenia, webinary, Q&A online

Minimum dwa razy w miesiącu zapraszamy Cię na wspólne szkolenie, webinar lub Q&A! Odpowiemy na każde pytanie, pomożemy w wyjaśnieniu tych łatwych i tych bardziej skomplikowanych problemów. Znajdziesz tu odpowiedzi na górskie pytania – od Beskidów po Himalaje.

Spotkania integracyjne w górach

Stałych członków (czyli tych z 3-miesięcznym stażem w naszej grupie) zapraszamy na spotkania, treningi i po prostu wspólnie spędzony czas w górach. Jest to super okazja do nawiązania nowych górskich znajomości, wymiany doświadczeń i motywacji w górskiej wędrówce!

Stwórz swoje konto
lub zaloguj się do naszej grupy

Stwórz swoje konto
lub zaloguj się do naszej grupy

Genialna apka! Cudowne miejsce w sieci dla miłośników gór, z konkretnymi planami treningowymi, poradami i świetnymi ludźmi. Polecam każdemu, kto chce sprawnie i bezpiecznie zdobywać szczyty!

Alicja Wach

Turystka górska, biegaczka

Dla mnie, człowieka aktywnego i kochającego góry, to idealna aplikacja. Nie ważne, czy idę na trekking, czy planuję poważną wspinaczkę, z formułą jaką stworzyła Forma na Szczyt, jest to teraz o wiele łatwiejsze. Dodatkowo indywidualny plan dietetyczny i szkolenia, w których mogę brać udział gdziekolwiek jestem. Atutem jest też tworzenie grup, w których możemy wymieniać się doświadczeniami i uwagami związanymi z treningiem i górami. Ta aplikacja to innowacyjność jakiej jeszcze nie było. Gorąco polecam.

Dariusz Pachut

Podróżnik, wspinacz, alpinista

Góry wysokie to wyzwania, które wymagają odpowiednich przygotowań fizycznych, logistycznych i mentalnych. To jaką formę prezentujemy na wyprawie wykuwa się głównie w okresie przygotowań do niej. Jeśli szukasz Partnera, który jest w stanie Cię do nich przygotować, to jest zespół „Formy na Szczyt”… bez nich nie byłbym w miejscu, w którym jestem dzisiaj.

Tomasz Domalewski

Podróżnik, alpinista, himalaista

FAQ

Częste pytania i odpowiedzi

Tak! Jeśli tutaj trafiłeś ta grupa jest właśnie dla Ciebie! Została stworzona z myślą o każdym górskim entuzjaście, chcącym rozwijać się i zdobywać wiedzę w tym zakresie. Jeśli to początek Twojej górskiej przygody – pomożemy Ci w pierwszych krokach. Jeśli jesteś już doświadczonym wspinaczem, trekkersem lub biegaczem – zdobywaj z nami kolejne szczyty!
Twoja płatność, dane z karty i dane osobowe są w 100% bezpieczne. Aplikacja płatnicza na naszej stronie, obsługuje między innymi takie firmy jak Google, Amazon czy Uber.
Tak, nasza aplikacja działa na wszystkich urządzeniach. Jest to tzw. Aplikacja webowa, czyli działająca za pomocą przeglądarki. Interfejs aplikacji został tak stworzony, że jesteś w stanie w bardzo szybki sposób używać aplikacji na swoim urządzeniu mobilnym oraz komputerze.
Tworzymy dla Ciebie wartościowe materiały, takie jak plany treningowe czy szkolenia na żywo. Praca naszych specjalistów jest wykonywana z zaangażowaniem i najwyższą jakością. Dzięki niewielkiej opłacie jesteśmy w stanie pokryć ich profesjonalną pracę oraz utrzymanie aplikacji.
Jasne! Możesz z niej zrezygnować w każdym momencie. Link do panelu użytkownika, w którym możesz zrezygnować z subskrypcji znajduje się w wiadomości, którą wysyłamy zaraz po dołączeniu do aplikacji. Dodatkowo w samej aplikacji, w dziale “#formalności” znajdziesz instrukcje jak usunąć subskrypcję. Zawsze możesz napisać też do nas i my zrobimy to za Ciebie 🙂
Zapraszamy do zadawania pytań, jeśli chcesz podzielić się z nami wnioskami na temat działania naszej grupy napisz na maila grupa@formanaszczyt.pl Pamiętaj jednak, że jeśli chcesz uzyskać odpowiedź na górskie pytanie zadaj je koniecznie w czasie sesji Q&A, lub możesz skorzystać z konsultacji trenerskiej. Na pytania merytoryczne związane z treningiem, dietą lub medycyną mailowo nie odpowiadamy 🙂
Tak, jak najbardziej! Zapraszamy Cię na konsultację trenerską lub konsultację dietetyczną – wyślij do nas maila z zapytaniem – kontakt@formanaszczyt.pl Prześlemy Ci wszystkie niezbędne szczegóły.
Koniecznie skontaktuj się z nami na maila, opisz problem (możesz też załączyć screeny) postaramy się pomóc 🙂

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i górską formę

grupa@formanaszczyt.pl
+48 731 777 068