Partnerzy

1551967521826

Mamy ogromną przyjemność wraz z Fundacją Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki wspierać bezpieczeństwo i zdrowie w górach. Razem z fundacją przeprowadziliśmy wiele akcji prozdrowotnych i zwiększających bezpieczeństwo w górach, w tym m.in. szkolenia dla Himalaistów Kadry Narodowej PZA.

Szkoła górska 5+  –  nasz partner w zakresie szkoleń wspinaczkowych, przygotowania technicznego i bezpieczeństwa w górach. Szkoła górska 5+ to niekwestionowany lider pod względem jakości szkoleń górskich. W skład instruktorów szkoły 5+ wchodzą m.in Instruktorzy PZA, ratownicy TOPR i międzynarodowi przewodnicy o najwyższych kwalifikacjach – IVBV.

8a.pl – Wysokoa jakość produktów, największy asortyment i atrakcyjne ceny stawiają 8a.pl na pierwszym miejscu wśród sklepów ze sprzętem outdoorowym. 8a.pl to sklep, w  którym nasi podopieczni mogą zakupić cały sprzęt górski potrzebny do wypraw, a dzięki naszej współpracy, klienci Formy na Szczyt mają bardziej preferencyjne ceny produktów w 8a.pl

Rekomendacje sprzętowe i produktowe

THIS1- Polski producent batonów, które oprócz wyjątkowego smaku, sprawdzają się w ekstremalnych warunkach i zimowych temperaturach. Są bardzo lekkie jednocześnie bardzo odżywcze.

Nasz partner, produkujący najwyższej jakości żywność liofilizowaną, która sprawdza się podczas wszystkich typów aktywności outdoorowych.

Producent wysokiej jakości żywności suszonej i liofilizowanej, z której korzystają sportowcy wielu dyscyplin, w tym m.in. wspinacze wysokogórscy.

Zmiany Zmiany-producent wysokiej jakości batonów energetycznych, pozbawionych konserwantów i dodatkowego cukru. Są stworzone tylko na bazie naturalnych produktów. Sprawdzona żywność podczas wymagających trekkingów i wypraw.

My Spring Energy – producent żeli energetycznych i napoju izotonicznego stworzonych na bazie naturalnych produktów. Lekkostrawne i dobrze przyswajalne w każdych warunkach.

Polski producent wysokiej jakości naturalnie suszonej wołowiny. Produkty Wild Willy są pozbawione konserwantów, są bardzo lekkie, a jednocześnie posiadają dużo składników odżywczych.

Wspieramy amatorów i profesjonalistów,
których łączy pasja do gór.

Napisz do nas!

0