DIETETYKA SPORTOWA

Pakiet dietetyczny

Pakiet dietetyczny to duży krok w celu poprawienia swojej diety i nawyków. Pakiet obejmuje konsultację oraz plan żywieniowy, zatem pełni rolę kompleksowej opieki dietetycznej.  Przekłada wiedzę teoretyczną na praktykę. Pomaga osiągnąć wyznaczone cele (zmiana nawyków żywieniowych, przygotowanie do wyprawy, redukcja tkanki tłuszczowej, budowa masy mięśniowej, wsparcie choroby dietozależnej, eliminacja dolegliwości żołądkowo-jelitowych).

W pakietu żywieniowego otrzymujesz: 

  • Spotkanie online trwające 1h 15min (poprzez Zoom/WhatsApp/Skype)
  • Analizę wcześniej wypełnionego kwestionariusza żywieniowego oraz wyników badań (kwestionariusz i listę niezbędnych badań otrzymujesz drogą mailową po zapisaniu się na konsultację).
  • Porady żywieniowe i odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
  • Zalecenia, które pozwolą Ci osiągnąć założone cele sportowe i sylwetkowe (zmiana nawyków żywieniowych, utrata tkanki tłuszczowej, budowanie masy mięśniowej, redukcja dolegliwości związanych z układem pokarmowym, wspomaganie zdolności wysiłkowych i regeneracji).
  • Dwa 7-dniowe jadłospisy, czyli zestawy posiłków z przepisami oraz listą zakupową (do powtarzania), mogą być albo luźną propozycją do modyfikacji lub uzupełnieniem do bieżącego planu treningowego.
  • Dodatkowe zalecenia z interpretacją wyników krwi oraz wskazówkami edukacyjnymi.
  • Kontrolę postępów w trakcie realizacji (poprzez WhatsApp/telefon).
Pakiet żywieniowy dietetyk Marta Naczyk

Cena:
759zł – pakiet dietetyczny (konsultacja + plan żywieniowy)
199zł – konsultacja kontrolna trwająca 1:15h (opcjonalnie)

Umów się wysyłając maila na: kontakt@formanaszczyt.pl

Jak skorzystać: po skontaktowaniu się z nami  na podany adres mailowy przesyłany zostanie kwestionariusz żywieniowy oraz lista badań, które należy dostarczyć przed konsultacją w formie elektronicznej. Po przesłaniu kwestionariusza wraz z wynikami badań ustalany jest termin konsultacji on-line na podstawie której zostanie przygotowany jadłospis i zalecenia.

Dietetyk w Formie na Szczyt:

Marta Naczyk – dietetyk sportowy w zespole Forma na Szczyt, łączący pasję do górskich wyzwań wraz z logistyką żywieniową. Zajmuje się żywieniem osób, które przygotowują się do wypraw wysokogórskich, wspinają się i uprawiają sporty wytrzymałościowe (biegi ultra, kolarstwo, triathlon). Pracownik Zakładu Biochemii Żywienia Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, szkoleniowiec Kadry Himalaistów PZA, odpowiedzialna za zaplecze żywieniowe wyprawy oraz opiekę dietetyczną Narodowej Zimowej Wyprawy na K2 2017-2018.