Lekarz

Bezpieczeństwo w górach to podstawa. Twoja wiedza i umiejętności z zakresu medycyny górskiej i pierwszej pomocy,  to najważniejszy punkt w planowaniu Twoje wysokogórskiej podróży. Przygotuj się z nami do swoich górskich celów.

Konsultacja Lekarska Przed Wyprawą

Cena: 299 zł

Indywidualna konsultacja lekarska, podczas której lekarz specjalizujący się w medycynie górskiej skupi się na najważniejszych aspektach medycznych związanych z Twoją wyprawą. Konsultacja szczególnie polecana dla osób posiadających problemy zdrowotne na nizinach.

Plan Aklimatyzacji

Cena: 299zł

Indywidualna konsultacja z lekarzem, podczas której omówisz plan aklimatyzacji w celu minimalizacji ryzyka choroby wysokościowej. Konsultacja dedykowana dla wszystkich osób wybierających się na wysokość powyżej 2800 m n.p.m.

Plan wspomagania tlenem

Cena: 299 zł

Indywidualna konsultacja lekarska, podczas której dostaniesz najważniejsze informacje na temat wspomagania tlenem oraz otrzymasz indywidualny plan aklimatyzacji na Twoją wyprawę.

Apteczka wysokogórska

Cena: od 349 zł

Nr 1 w Twoim ekwipunku na wysokogórski trekking lub wyprawę. W ramach konsultacji otrzymasz najważniejsze porady dotyczące używania leków w przypadku choroby wysokościowej, recepty na kupno leków oraz film szkoleniowy dotyczący samodzielnego złożenia apteczki wysokogórskiej.

Medyczna konsultacja satelitarna

Cena: 299 zł

Konsultacja skierowana do wszystkich osób, które podczas wyprawy chcą skorzystać z porady lekarza. W ramach konsultacji otrzymasz wstępną diagnozę, poradę dotyczącą leczenia oraz najważniejsze informacje dotyczące dalszego postępowania medycznego.

Zabezpieczenie medyczne wyprawy

Cena: od 125 zł

Usługa skierowana dla grup wyprawowych oraz agencji turystycznych. W ramach zabezpieczenia medycznego uczestnicy zostaną przeszkoleni teoretycznie i praktycznie z zakresu pierwszej pomocy w górach wysokich, chorób wysokościowych oraz otrzymają niezbędny sprzęt medyczny na wyprawę.

Opieka lekarska podczas wyprawy

Cena: ustalana indywidualnie

Usługa skierowana dla grup wyprawowych oraz agencji turystycznych, które chciałyby aby na ich wyprawie było całodobowe zabezpieczenie medyczne pełnione przez doświadczonego lekarza specjalizującego się w medycynie ratunkowej.

Sztuka przetrwania i pierwsza pomoc w górach wysokich

Cena: od 599 zł

Szkolenie praktyczne z zakresu pierwszej pomocy w górach wysokich, leczenia odmrożeń, transportu osoby poszkodowanej oraz najważniejszych czynności medycznych, przydatnych podczas trekkingu oraz wyprawy górskiej.

Ocena organizmu przed wyprawą

Cena: od 999 zł

Jako jedyni w kraju specjalizujemy się w ocenie organizmu przed wyprawą wysokogórską. Sprawdzimy Twój organizm pod względem medycznym, fizjologicznym oraz wydolnościowym.

Wspieramy amatorów i profesjonalistów,
których łączy pasja do gór.

Napisz do nas!

0