DIETETYKA SPORTOWA

Konsultacja dietetyczna

Indywidualna konsultacja z dietetykiem sportowym przeznaczona jest dla wszystkich osób chcących poprawić swój stan odżywienia i lepiej przygotować organizm do celów górskich oraz założeń treningowych. Nieważne do jakiego celu się przygotowujesz – dieta może w tym odegrać znaczącą rolę.

W ramach konsultacji otrzymujesz: 

  • Spotkanie online trwające 1h 15min (poprzez Zoom/WhatsApp/Skype)
  • Analizę wcześniej wypełnionego kwestionariusza żywieniowego oraz wyników badań (kwestionariusz i listę niezbędnych badań otrzymujesz drogą mailową po zapisaniu się na konsultację).
  • Porady żywieniowe i odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
  • Zalecenia, które pozwolą Ci osiągnąć założone cele sportowe i sylwetkowe (zmiana nawyków żywieniowych, utrata tkanki tłuszczowej, budowanie masy mięśniowej, redukcja dolegliwości związanych z układem pokarmowym, wspomaganie zdolności wysiłkowych i regeneracji).
Konsultacja dietetyczna z dietetyk Martą Naczyk

Cena:
349zł – pojedyncza konsultacja

Umów się wysyłając maila na: kontakt@formanaszczyt.pl

Jak skorzystać z konsultacji: po skontaktowaniu się z nami  na podany adres mailowy przesyłany zostanie kwestionariusz żywieniowy oraz lista badań, które należy dostarczyć przed konsultacją w formie elektronicznej. Po przesłaniu kwestionariusza wraz z wynikami badań ustalany jest termin konsultacji on-line.

Dietetyk w Formie na Szczyt:

Marta Naczyk – dietetyk sportowy w zespole Forma na Szczyt, łączący pasję do górskich wyzwań wraz z logistyką żywieniową. Zajmuje się żywieniem osób, które przygotowują się do wypraw wysokogórskich, wspinają się i uprawiają sporty wytrzymałościowe (biegi ultra, kolarstwo, triathlon). Pracownik Zakładu Biochemii Żywienia Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, szkoleniowiec Kadry Himalaistów PZA, odpowiedzialna za zaplecze żywieniowe wyprawy oraz opiekę dietetyczną Narodowej Zimowej Wyprawy na K2 2017-2018.