Integracja w Karkonoszach Forma na Szczyt

Cześć!

Zapraszamy Cię na spotkanie integracyjne dla naszych podopiecznych w Karkonoszach, które odbędzie się 7.01.2022 r.

Jest to spotkanie zamknięte, na którym będą tylko osoby współpracujące z nami oraz nasi stali obozowicze.
Będzie nam bardzo miło jeśli pojawisz się na naszym spotkaniu w górach i będziemy mogli spędzić wspólnie wartościowy czas 😊

Na początek chcielibyśmy zaznaczyć, że będzie to impreza zamknięta. Zapraszamy na nią tylko osoby, które z nami współpracowały, nadal współpracują treningowo oraz naszych obozowiczów. Nie ogłaszamy tego spotkania oficjalnie w social mediach, nie będzie więc przypadkowych osób na naszym evencie.

Co ważne, wszystkie osoby, które będą na naszej integracji, podobnie do Ciebie, podchodzą odpowiedzialnie do kwestii przygotowania w góry. Nasi podopieczni zgłaszając się do Formy na Szczyt wiedzą jak ważny jest odpowiedni trening i bezpieczeństwo w górach. Nasze spotkanie,  to świetna okazja do tego aby poznać swoich górskich kompanów. Będą osoby planujące trekkingi, wyprawy oraz wspinaczki, z którymi będziecie mogli porozmawiać o danych destynacjach górskich.

Pierwsza część
Sobotni poranek rozpoczniemy od wyjścia w góry. Startujemy ze Szklarskiej Poręby ok. godziny 9:00-9:30 rano i pójdziemy na Halę Szrenicką, a jeśli pogoda pozwoli na Szrenicę. Całość wycieczki planujemy na 4-5 h. Szczegóły dot. miejsca spotkania oraz przebiegu trasy wyślemy drogą mailową na początku nowego roku, bo wtedy będziemy znali warunki panujące na szlaku, co pozwoli nam lepiej zaplanować wycieczkę.

Druga część 
Spotkanie integracyjne oraz część szkoleń odbędzie się w Piechowicach-Michałowicach, które leżą tuż obok Szklarskiej Poręby. Tam odbędą się szkolenia i spotkanie. Do dyspozycji mamy salę szkoleniową, restaurację z kuchnią polską oraz włoską. Miejsce zdecydowanie sprzyja integracji i poznawaniu nowych osób 😉

Dzień chcemy rozpocząć wspólnym wyjściem w góry, które potrwa około 4-5 h. Z racji tego, że będzie już zima, a w wyższych partiach Karkonoszy pogoda potrafi być surowa, zalecamy zabranie ciepłej odzieży oraz raczków. Osoby zapisane na integrację otrzymają od nas listę sprzętu na wyjście, dzięki czemu będziecie mogli przygotować się do zimowych warunków oraz mailowo wyślemy dokładne miejsce spotkania i godzinę zbiórki. Planujemy być na dole w Szklarskiej Porębie około godziny 14:00-15:00.

Po trekkingu górskim spotkamy się w Michałowicach, przy ul. Teatralnej 1. Zdajemy sobie sprawę, że będziecie potrzebować trochę czasu po zejściu z gór na przygotowanie się. Jeśli będziecie chcieli coś zjeść to dobrą kuchnię znajdziecie przy Teatralnej 1 (link do strony restauracji), gdzie gospodarze obiektu przygotują zdrowe i wartościowe posiłki specjalnie na naszą imprezę.

O godzinie 18.00 rozpoczną się dwie prelekcje.

1. Pierwsza poświęcona będzie tematyce przygotowania do górskich celów. Będziemy mówić o przygotowaniu do trekkingów, wypraw górskich oraz biegania po górach.

2. Druga będzie przeprowadzona przez naszego gościa specjalnego i będzie stricte poświęcona tematyce gór. Prelekcja będzie dla Was niespodzianką, a o tym, kto będzie występował dowiecie się w dniu integracji 🙂

Po prelekcjach odbędzie się część integracyjna. W obiekcie będą dostępne dla nas dwie przestrzenie: jedna przeznaczona do rozmów i dyskusji, druga – taneczna, z muzyką i luźną atmosferą sprzyjającą zabawie. Będziemy mogli wspólnie porozmawiać, powspominać wyjazdy czy zaplanować kolejne wspólne wyprawy. Zadbamy o miłą atmosferę w gronie ludzi gór. 

W samych Michałowicach są prywatne  pensjonaty oraz schronisko młodzieżowe. Warunki noclegowe w schronisku (mail do obiektu: magdalada@poczta.onet.pl) są “bardzo schroniskowe”, ale jest to najbliżej położony nocleg od miejsca naszego spotkania i tym samym bardzo wygodny pod kątem logistycznym . Do dyspozycji macie też szeroką bazę noclegową w Szklarskiej Porębie. Rezerwując nocleg w Szklarskiej Porębie musicie się liczyć z tym, że Szklarska Poręba jest oddalona od Michałowic o około 15 min jazdy samochodem. Jeśli będziecie potrzebować pomocy w dostaniu się do Szklarskiej w nocy, to do dyspozycji będzie firma taksówkarska, która będzie jeździć autami osobowymi i busem pomiędzy miejscem naszej imprezy a Szklarską Porębą. Przy kilku osobach przejazd busem czy samochodem osobowych to koszt  kilkunastu złotych na osobę.

Bazę noclegów znajdziesz TUTAJ.

Jeśli chcesz przyjechać ze swoim partnerem/partnerką to oczywiście zapraszamy.
W związku z tym, że dysponujemy ograniczoną ilością miejsc na evencie, prosimy o wypełnienie formularza przez osobę towarzyszącą.
Szanując naszą współpracę  i chcąc docenić naszych stałych podopiecznych, zdecydowaliśmy, że w pierwszej kolejności wejście na prelekcję będą miały osoby współpracujące z Formą na Szczyt. Sala ma ograniczone możliwości pojemnościowe. Jeśli jednak będą wolne miejsca, to zapraszamy osoby towarzyszące do uczestniczenia w prelekcjach.

Zależy nam na tym abyście mogli się poznać i porozmawiać w spokojnej atmosferze. W związku z tym oraz tym, że spotkanie ma charakter imprezy integracyjnej w naszym evencie mogą wziąć udział tylko osoby dorosłe.

Aby dobrze zorganizować integrację oraz szkolenie musimy znać dokładną ilość osób biorących udział w evencie. Przez kilka lat funkcjonowania Formy na Szczyt współpracowaliśmy z ponad 500 osobami. Gdybyśmy zorganizowali w pełni darmowy event z możliwością bezpłatnego udziału czy bez limitu wysłanych zaproszeń – bardzo trudno byłoby nam oszacować ilość osób biorących udział w wydarzeniu. Niewielka opłata pozwoli nam zweryfikować kto jest chętny na udział i ile osób będzie ostatecznie na wydarzeniu. Jednocześnie chcemy zaznaczyć, że opłatę którą pobierzemy w ramach zapisu, przeznaczymy na to abyście mieli jak najbardziej miły wieczór.

Szczegóły organizacyjne:

Zapisy – zapisz się poprzez ankietę obok – po wypełnieniu zostaniesz przeniesiony do strony z płatnością

Wpisowe: 49 zł (opłata zapewnia rezerwację udziału w wydarzeniu)

Zapisy przyjmujemy do 23.12.2022 
Ilość miejsc ograniczona
Decyduje kolejność zgłoszeń

Do zobaczenia!
Team Formy na Szczyt