Konsultacja żywieniowa

Miejsce: on-line

Prowadzący: Marta Naczyk

Cena: 250zł

Konsultacja przeznaczona dla: turystów wysokogórskich, alpinistów, himalaistów, biegaczy górskich, którzy chcieliby sprawdzić jak mogą poprawić swój stan odżywienia i sposób żywienia, tak, aby wspierał założone górskie oraz treningowe cele.

Konsultacji udziela: Marta Naczyk, dietetyk sportowy, specjalistka w zakresie logistyki żywienia w górach oraz w warunkach niedotlenienia górskiego, szkoleniowiec Kadry Himalaistów PZA, odpowiedzialna za zaplecze żywieniowe wyprawy oraz opiekę dietetyczną Zimowej Narodowej Wyprawy na K2. Aktywny sportowiec, trenuje m.in. biegi górskie.

W ramach konsultacji uzyskuje się:

(1) analizę wywiadu żywieniowego oraz zleconych wcześniej badań w kontekście planowanego pobytu na wysokości/celu treningowego

(2) poradę żywieniową i odpowiedzi na nurtujące pytania

(3) wyznaczenie drogi do osiągnięcia założonych celów zarówno w kontekście przygotowań do wyprawy, jak i samego pobytu w warunkach wysokogórskich (zmiana nawyków żywieniowych, utrata tkanki tłuszczowej, budowanie masy mięśniowej, redukcja dolegliwości związanych z układem pokarmowym, wspomaganie zdolności wysiłkowych i regeneracji).

 

Jak skorzystać z konsultacji: po skontaktowaniu się z nami  na podany adres mailowy przesyłany jest kwestionariusz żywieniowy oraz lista badań, które należy dostarczyć przed konsultacją w formie elektronicznej. Po przesłaniu kwestionariusza wraz z wynikami badań ustalany jest termin konsultacji bezpośredniej bądź on-line.

 

 

 

Lekarz, trener, dietetyk

Trójka kespertów wspiera Cię w drodze na szczyt.

Wspieramy amatorów i profesjonalistów,
których łączy pasja do gór.

Napisz do nas!