Zaufaj doświadczeniu i wiedzy, z której skorzystało już ponad 4000 osób.

Na naszych szkoleniach dowiesz się jak najlepiej przygotować organizm do wyjazdu w góry wysokie oraz jak dbać o zdrowie i bezpieczeństwo podczas wyprawy. Z naszej wiedzy i doświadczenia skorzystało już wielu fanów trekkingu i wspinaczki wysokogórskiej, a nawet himalaiści i ratownicy górscy.

Zbliżające się szkolenia.

Zapisz się teraz!

Obóz szkoleniowo-treningowy - Karkonosze - 14-17.10.2021 r.

CENA: 1099-1199 ZŁ

Obóz szkoleniowo-treningowy, podczas którego dowiesz się jak budować formę, świadomie trenować oraz unikać kontuzji.

Szkolenie teoretyczne online - trening przed wyprawą

Cena: 49 zł

Szkolenie przeznaczone dla osób planujących trekkingi i wyprawy górskie, które chciałby poprawić swoją kondycję oraz sprawność układu ruchu. Zdobędziesz dużą dawkę wiedzy, która pozwoli Ci samodzielnie przygotować  się kondycyjnie do wyjazdu w góry. 

Szkolenie online - prewencja kontuzji we wspinaczce sportowej

Cena: 49 zł

Szkolenie przeznaczone dla wszystkich osób, które chcą zmniejszyć ryzyko powstania kontuzji i zwiększyć swój poziom sportowy we wspinaczce.

Alpejskie obozy treningowe

Cena: od 2299 zł

Sprawdź ofertę Alpejskich Obozów treningowych Formy na Szczyt

Zdrowo w góry - żywienie, trening, medycyna - Warszawa 6.12.2020

Cena: 249/299 zł

Szkolenie przeznaczone dla osób planujących trekkingi i wyprawy górskie, które chciałby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu żywienia, medycyny i treningu.  Dowiesz się jak odpowiedzialnie zaplanować trening przed, jak unikać kontuzji, na jakie aspekty zdrowotne szczególnie zwrócić uwagę, jakie jedzenie zabrać do plecaka na atak szczytowy, a jakie przekąski pomogą w sprawnej regeneracji. 

Szkolenie online - Trening uzupełniający do wspinaczki i alpinizmu

Cena: 49 zł

Podczas szkolenia nauczysz się jak poprawnie wykonywać najważniejsze ćwiczenia wzmacniające, jak podnieść swoją sprawność we wspinaniu i w górach poprzez jakościowy trening oporowy oraz jak zminimalizować ryzyko kontuzji poprzez trening motoryczny.

Szkolenie teoretyczne online - żywienie w biegach górskich

Cena: 99 zł

Szkolenie przeznaczone dla wszystkich osób trenujących kondycyjnie, które chciałyby poprawić swoje odżywianie i poprawić wyniki sportowe. Szkolenie wniesie do Twojego doświadczenia wiele cennych informacji na temat strategii odżywiania podczas wielogodzinnego wysiłku

Szkolenie teoretyczne online - żywienie w górach

Cena: 99 zł

Szkolenie przeznaczone dla osób planujących trekkingi wysokogórskie oraz wyprawy, które chciałyby dowiedzieć się jakie są najlepsze produkty do zabrania na wyprawę, jak odżywiać się podczas akcji górskiej oraz jak zmniejszyć ryzyko choroby wysokogórskiej poprzez odpowiednie żywienie.

Szkolenie teoretyczne online - wysokogórska pierwsza pomoc

Cena: 99 zł

Szkolenie skierowane do osób podróżujących w tereny powyżej 2800 m n.p.m. chcących zadbać o bezpieczeństwo w górach i zabezpieczyć się przed zagrożeniami zdrowotnymi występującymi  w górach wysokich.

Sztuka Przetrwania w GÓRACH WYSOKICH

Cena: od 499zł

 

Szkolenie praktyczne z zakresu pierwszej pomocy w górach wysokich, leczenia odmrożeń, transportu osoby poszkodowanej oraz najważniejszych czynności medycznych, przydatnych podczas trekkingu oraz wyprawy górskiej.

Wspieramy amatorów i profesjonalistów,
których łączy pasja do gór.

Napisz do nas!

0