Zaufaj doświadczeniu i wiedzy, z której skorzystało już ponad 4000 osób.

Na naszych szkoleniach dowiesz się jak najlepiej przygotować organizm do wyjazdu w góry wysokie oraz jak dbać o zdrowie i bezpieczeństwo podczas wyprawy. Z naszej wiedzy i doświadczenia skorzystało już wielu fanów trekkingu i wspinaczki wysokogórskiej, a nawet himalaiści i ratownicy górscy.

Zbliżające się szkolenia.

Zapisz się teraz!

Szkolenie teoretyczne online - żywienie w biegach górskich

Cena: 99 zł

Szkolenie przeznaczone dla wszystkich osób trenujących kondycyjnie, które chciałyby poprawić swoje odżywianie i poprawić wyniki sportowe. Szkolenie wniesie do Twojego doświadczenia wiele cennych informacji na temat strategii odżywiania podczas wielogodzinnego wysiłku

Prelekcja - ABC medycyny wysokogórskiej

Cena: 29 zł

Prelekcja, którą poprowadzi lekarz specjalista medycyny ratunkowej, ekspert w zakresie medycyny wysokogórskiej. Zdobywca 3 ośmiotysięczników, lekarz narodowych wypraw w góry najwyższe. Podczas prelekcji zostaną przedstawione najważniejsze informacje dotyczące medycyny wysokogórskiej i zagrożeń ze strony gór wysokich. Prelekcja skierowana jest do wszystkich osób, planujących podróżowanie powyżej. 2600 m n.p.m.

Szkolenie teoretyczne online - żywienie w górach

Cena: 99 zł

Szkolenie przeznaczone dla osób planujących trekkingi wysokogórskie oraz wyprawy, które chciałyby dowiedzieć się jakie są najlepsze produkty do zabrania na wyprawę, jak odżywiać się podczas akcji górskiej oraz jak zmniejszyć ryzyko choroby wysokogórskiej poprzez odpowiednie żywienie.

Obóz szkoleniowo-treningowy - Zakopane 03-06.01.2020

Cena: 1099/1199zł

Obóz treningowy skierowany do osób chcących ponieść swoją wiedzę i umiejętności związane z podróżowanie w góry wysokie. 3 dni wypełnione treningami i szkoleniami.

Szkolenie teoretyczne online - wysokogórska pierwsza pomoc

Cena: 99 zł

Szkolenie skierowane do osób podróżujących w tereny powyżej 2800 m n.p.m. chcących zadbać o bezpieczeństwo w górach i zabezpieczyć się przed zagrożeniami zdrowotnymi występującymi  w górach wysokich.

Przygotowanie kondycyjne do wypraw górskich - Warszawa 05.12.2019

Cena: 29 zł

Wykład na temat zasad treningu wydolnościowego do wypraw górskich, aktualnych trendów w treningu alpinistów i himalaistów oraz osób wybierających się na wysokogórskie trekkingi. 

Szkolenie praktyczne - prewencja kontuzji we wspinaczce sportowej

Cena: 199zł

Szkolenie przeznaczone dla wszystkich osób, które chcą zmniejszyć ryzyko powstania kontuzji i zwiększyć swój poziom sportowy we wspinaczce.

Szkolenie teoretyczne online - trening przed wyprawą

Cena: 99 zł

Szkolenie przeznaczone dla osób planujących trekkingi i wyprawy górskie, które chciałby poprawić swoją kondycję oraz sprawność układu ruchu. Zdobędziesz dużą dawkę wiedzy, która pozwoli Ci samodzielnie przygotować  się kondycyjnie do wyjazdu w góry. 

Szkolenie- trening z pulsometrem. Świadome budowanie wydolności organizmu.

Cena: 99 zł

Szkolenie skierowane do osób, którym zależy na zdrowym i optymalnie dopasowanym treningu wydolnościowym. Omówione zostaną najważniejsze zasady treningu wydolnościowego na nizinach oraz w warunkach górskich.

Szkolenie praktyczne - Przygotowanie motoryczne do wspinaczki i alpinizmu

Cena: 179-199 zł

Podczas szkolenia dowiesz się o najważniejszych zasadach wykonywania treningu wzmacniającego oraz poznasz ćwiczenia, dzięki którym będziesz się sprawniej poruszać podczas wspinaczki, trekkingu oraz w górach wysokich.

Sztuka Przetrwania w GÓRACH WYSOKICH

Cena: od 499zł

 

Szkolenie praktyczne z zakresu pierwszej pomocy w górach wysokich, leczenia odmrożeń, transportu osoby poszkodowanej oraz najważniejszych czynności medycznych, przydatnych podczas trekkingu oraz wyprawy górskiej.

Wspieramy amatorów i profesjonalistów,
których łączy pasja do gór.

Napisz do nas!

0