Konsultacja-apteczka wysokogórska

Miejsce: Gdańsk/on-line

Prowadzący: Robert Szymczak

Cena: 149-349zł

Konsultacja przeznaczona dla: grup wyprawowych (kilku osób wybierających się na tę samą wyprawę) oraz indywidualnych turystów wysokogórskich, alpinistów, himalaistów, biegaczy górskich, którzy chcą zabrać na wyprawę apteczkę, chcą uzyskać listę wyposażenia, otrzymać konieczne recepty oraz  pomoc w złożeniu apteczki wyprawowej.

Konsultacji udziela: dr n med. Robert Szymczak, specjalista medycyny ratunkowej, himalaista, zdobywca Everestu 8848 m, Nanga Parbat 8126 m i Dhaulagiri 8167 m, lekarz i uczestnik 6 wypraw na 8000-tysięczniki w tym 3 wypraw zimowych, szkoleniowiec kadry narodowej w himalaizmie.

W ramach konsultacji uzyskuje się:
(1) poradę jaką apteczkę na daną wyprawę należy zabrać
(2) dostęp do filmu instruktażowego jak samodzielnie złożyć apteczkę; przesyłkę pocztową zawierającą
(3) listę wyposażenia apteczki
(4) konieczne recepty do kupna leków
(5) instrukcję obsługi apteczki w formie książeczki,

Forma konsultacji: konsultacja trwa 30 minut. Konsultacja przeprowadzana jest on-line (za pomocą platformy) lub stacjonarnie w Gdańsku.

Cena: 149 zł PLN /osobę (konsultacje dla grupy ≥ 4 osób), 349PLN (konsultacja indywidualna)

Apteczka to obowiązkowy element wyposażenia plecaka zarówno trekkersa jak i himalaisty. Apteczki polecane przez lekarza  i himalaistę Roberta Szymczak od ponad 10 lat towarzyszą himalaistom. Sprawdziły się i zdobyły z nimi Everest, K2, Broad Peak, Nanga Parbat, Dhaulagiri, Makalu, Gasherbruma I i wszystkie siedmiotysięczniki zaliczane do Śnieżnej Pantery, brały udział w wyprawach dookoła świata. Mocne opakowanie, precyzyjnie dobrany skład oraz niska waga powodują, iż Apteczka Wysokogórska to element wyposażenia, który po prostu musisz mieć na wyprawie.

Lekarz, trener, dietetyk

Trójka kespertów wspiera Cię w drodze na szczyt.

Wspieramy amatorów i profesjonalistów,
których łączy pasja do gór.

Napisz do nas!